Jak tým na vánočním večírku neunudit? Na Všemině se postarají o zábavu

Jak tým na vánočním večírku neunudit? Na Všemině se postarají o zábavu

Trocha pohybu přes den na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě Valašska, netradiční forma zábavy, originální zpestření, chutné jídlo, relaxační wellness večer s bazénem, vířivka, sauna, příjemné zakončení ve sport baru, živá muzika, nakonec klidný spánek. Ráno posilňující snídaně a odjezd. Takto může vypadat váš vánoční večírek či novoroční setkání v Activitypark Hotelu Všemina. Přečtěte si, co všechno vás na Všemině čeká a překvapí.

Na firemní akci v prostředí Hostýnsko-Vizovických vrchů budou členové vašeho firemního týmu rádi vzpomínat. Pohodové atmosféry si na Všemině každoročně užívají menší, ale i větší, až 170členné kolektivy. Místa je tam dost pro všechny. Jak se týmu odvděčit za celoroční práci?

Zaměstnanci si chtějí večírek užít, ušetřete je dlouhých proslovů a grafů

Během vánočního nebo novoročního večírku vaši zaměstnanci jistě ocení, pokud jim připravíte den plný zábavy a aktivit, které nebývají na klasických firemních akcích standardem.

Mnohdy se totiž management společnosti snaží do programu večírku začlenit i roční výsledky, plány na další vývoj společnosti a dlouhé proslovy. Jenže, chce je někdo ze zaměstnanců poslouchat?

Oprostěte se od tradičního večírkového programu ve stylu prezentace – kolektivní sport – večeře – volná zábava, a pojměte akci jinak. Netradičně, originálně.

Dobroty mistrů kuchařů, zajímavý program, bojovka i muzika

V Activitypark Hotelu Všemina se o vás postarají. Chcete-li, prostory předem vyzdobí. Po příjezdu účastníků barman nabídne welcome drink, následně mistři kuchaři servírují lahodné menu – oběd, později i chutnou večeři. Buď ve formě klasických jídel, grilovaných dobrot, rautu či různých specialit.

Střelba z luku, paintballové pistole nebo zálesácká bojovka

Budete-li chtít, o zábavu celého kolektivu se postarají kreativní animátoři, kteří pro váš tým uspořádají napínavou soutěž v exteriéru i v interiéru. Sportovní areál Activityparku vybízí k outdoorovým akcím, jako je paintball, střelba z luku, lezení na umělé stěně. Blízká koňská farma zajistí projížďky na koních. Možná váš tým více zabaví akční středověká či zálesácká bojovka. I o její přípravu se animátoři postarají.

Tvůrčí dílna rozvine účastníkům dovednosti

Na přelomu roku může být venku nevlídno, ne každému se do outdoorových aktivit chce. Pak je lepší volit zábavu uvnitř. Zpestřete lidem z vašeho týmu večírek něčím, co nečekají. Na Všemině může být překvapením dvouhodinová tvůrčí dílna s najatým odborníkem, kde se účastníci naučí něco užitečného pro svůj život. Nějaké nové aktivity či dovednosti, kterých pak mohou následně využívat a překvapit jimi i své přátele.

Po aktivním dni wellness, vířivka, sauna a bazén

Po aktivním dni Activitypark Hotel Všemina zve k využití wellness, vířivky, bazénu, sauny. Na přání se o váš tým postarají maséři, kteří uvolní bolavá záda i jiné tělesné partie.

Naučte tým degustovat víno, uspořádejte foto soutěž mobilů

Večer zpestří sommelier, který účastníkům akce vysvětlí, jak nejlépe vybírat a degustovat víno. I to se jim může hodit – například při výběru vánočních dárků pro blízké.

K dispozici je také projekční technika, plátno, připojení k internetu. Ideální pro uspořádání fotografické mobilní celodenní soutěže, a následné promítnutí získaných snímků.

Večírek rozproudí živá kapela, DJ nebo moderátor.

Pohodlný spánek v klidu podhůří

Po pestrém dni se celý váš tým vyspí dorůžova ve dvoulůžkových pokojích nebo nových apartmánech. Následující den se účastníci akce po snídani mohou vypravit domů s pěknými vzpomínkami.

Uspořádejte vánoční nebo novoroční večírek v Activitypark Hotelu Všemina, dopřejte zaměstnancům originální zábavu a zážitky. Abyste to měli co nejjednodušší, provozovatelé vám po dohodě zprostředkují i sestavení poutavé pozvánky pro celý váš firemní tým.

Konec roku se blíží, ale na Všemině mají ještě pár volných termínů. Využijte toho.

Více informací o vánočních večírcích zhlédněte přímo na webu Activitypark Hotelu Všemina

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace