Setkání manažerů a personalistů v inspirujícím prostředí Baťovy vily

Baťova vila ve Zlíně

Setkání TOP manažerů a personalistů, které pořádá 18. září 2014 společnost PROFIMA ve zlínské Baťově vile, je věnováno problematice dotací a motivace. Seznamte se s novinkami v oblasti dotačních programů Evropské unie. Poslechněte si, jak řeší otázku motivace v úspěšných českých firmách. Inspirujte se a sdílejte zkušenosti.

V přátelské atmosféře se setkáte se zástupci veřejné správy, sociálních služeb, neziskových organizací, ale také s výrobními, personálními a generálními řediteli a manažery firem nejen ze Zlínského kraje. Inspirujte se v prostředí, kde se rodily geniální nápady legendárního podnikatele Tomáše Bati.

Novinky v dotacích

Čerpáte dotace Evropské unie nebo se je chystáte využít? Pak Vás bude zajímat první blok programu našeho setkání. Dozvíte se informace o nových operačních programech v letech 2014-2020 a o aktuálních změnách veřejné podpory. Hlavním hostem dopoledního programu je Petr Ptáček, expert na dotační politiku z Ministerstva pro místní rozvoj.

Jak na motivaci zaměstnanců

Druhý blok je věnován motivaci zaměstnanců. Nadchnout své lidi a skutečně je motivovat k vyšší výkonnosti je pro zaměstnavatele klíčové. Na našem setkání se dozvíte, jak to dělají v úspěšných strojírenských firmách.

Psychologická úskalí motivace poodhalí atraktivní přednáška speciálního hosta Mariana Jelínka, někdejšího osobního kouče Jaromíra Jágra. Marian Jelínek, psycholog, hokejový trenér a bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra, uvede přednášku na téma "Motivace - mýtus dnešní doby! aneb Paralely mezi vrcholovým sportem a byznysem".

Další přednášející:

Mgr. Jana Márová, Majitelka společnosti PROFIMA EFFECTIVE

Ing. Petr Ptáček, Oddělení finančního řízení programů EU, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Ing. Jiří Švadlenka, Ředitel závodu Skřivany - Ardagh Group

Ilona Plšková, Generální ředitelka Aircraft Industries

arian Jelínek, psycholog, hokejový trenér a bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra

Program setkání:

NOVÉ OPERAČNÍ PROGRAMY A AKTUÁLNÍ ZMĚNY VEŘEJNÉ PODPORY

9.00 Začátek registrace

10.05 - 10.45 Operační programy a příprava dotačního období 2014 – 2020, Romana Železníková | Centrum evropské spolupráce

10.45 - 12.00 Aktuální změny veřejné podpory, Petr Ptáček | MMR

VYUŽIJME POTENCIÁL ZAMĚSTNANCŮ NAPLNO

12.00 - 13.00 Oběd

13.00 - 13.30 Potenciál vs. výkonnost, Jana Márová | PROFIMA EFFECTIVE

13.30 - 14.15 Není těžké naučit zaměstnance, co a jak mají dělat, těžké je přesvědčit je, aby chtěli! Ilona Plšková | AIRCRAFT INDUSTRIES

14.15 - 15.10 Vzájemná spolupráce výroby a údržby. Jak na to?

Jiří Švadlenka | ARDAGH METAL PACKAGING

15.10 - 15.30 Cofee break

15.30 - 17.00 Motivace - mýtus dnešní doby! aneb Paralely mezi vrcholovým sportem a byznysem. Marian Jelínek

17.00 - 18.00 Prostor pro neformální diskuze
 

Termín: 18. září 2014, od 10:00

Účastnický poplatek: 1.599,- Kč bez DPH

(v ceně je zahrnuto občerstvení a oběd)

Pouze dopolední program: 499,- Kč bez DPH

(v ceně je zahrnuto občerstvení)

Přihlášky a více informací na webu www.profima.cz.

 

PODZIMNÍ KURZY PROFIMY

PROFIMA na podzim pořádá nejen manažerskou konferenci, se začátkem školního roku se naplno rozjíždí také sezona vzdělávacích programů. Co nového nabízíme pro rozvoj Vašich lidí? Na podzim začínají dlouhodobé kurzy, které pomohou zvýšit kvalifikaci nižšího a středního managementu výrobních firem, ale také HR akademie rozvíjející potenciál personálních manažerů.

AKADEMIE MISTRŮ

Garant kurzu: Ing. Aleš Raděj

Cílem kurzu je, aby si účastník osvojil komplex dovedností vedoucího pracovníka ve výrobě. Porozumí metodám štíhlé výroby. Naučí se efektivně zvládat krizové a stresující situace. Po absolvování bude znát metody, jak motivovat a rozvíjet své podřízené.

Moduly kurzu vedou zkušení lektoři a manažeři s praxí v českých i zahraničních společnostech. Důraz je kladen na propojení teorie s praxí, na řešení případových studií a modelových situací.

Rozsah kurzu je 16 školících dní, začátek 9. září 2014.

HR AKADEMIE - Specialista personálního řízení

Garant kurzu: Mgr. Petr Pokorný

Hlavním cílem kurzu je dlouhodobý a systematický rozvoj znalostí a dovedností v oblasti personalistiky a HR. Seznámení se s aktuálními poznatky a trendy v oblasti HR ve firmách a získání schopnosti je reálně aplikovat.

Rozsah kurzu je 16 školících dní, začátek je 24. září 2014.

MANAŽER KVALITY

Garant kurzu: Mgr. Jiří Jandečka

V kurzu získáte znalosti z oblasti managementu kvality, které dokážete uplatnit při zavádění nového systému řízení. Budete umět správně formulovat cíle, delegovat pravomoci a řídit podřízené pracovníky.

Rozsah kurzu 10 školících dní, začátek v listopadu 2014.

Více o kurzech na webu www.profima.cz.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace