Někteří zaměstnavatelé v USA usvědčeni z podvodného najímání pracovní síly

Na trzích práce s nízkou nezaměstnaností se zaměstnavatelé mohou setkat s pokušením lákat nové pracovníky na nereálné sliby a na nadsazené zisky. Takovýmto tendencím je však lépe se vyhnout, neboť mohou skončit před soudem.Mezi nejčastější překroucení skutečnosti patří ujišťování o finanční stabilitě společnosti, sliby kompenzací, ale také výhody a podpůrné služby, o jejichž zachování společnost nikdy neuvažovala. Takto byla z podvodného najímání pracovní síly usvědčena jedna pobočka společnosti…



Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace