Pečlivá specifikace požadavků na pracovní místo je důležitá

Tuto situaci znají všichni personalisté je vypsáno výběrové řízení na pracovní místo a před nimi leží hromada žádostí a životopisů. Měl by proto existovat dokument specifikující požadavky, které uchazeč splňovat tak lze snáze identifikovat potřebné vzdělání, zkušenosti, dovednosti a kvalifikaci, které by měl ideální kandidát mít. Ještě jednu věc je však nutno udělat před tím, než dojde k vlastním pohovorům pracovníci personálního oddělení by měli mezi sebou uspořádat debatu o nabízené práci.…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace