16 rad pro podporu rovnováhy mezi prací a soukromím zaměstnanců

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem zaměstnanců je stále ožehavější otázkou. Článek přináší 16 rad, jak ji podpořit a udržet si zdravou a produktivní pracovní sílu.- Zásadní je podpora shora. Nejvyšší představitelé firmy by měli jít příkladem.- Průzkumy vyváženosti pracovních a soukromých životů zaměstnanců pomohou firmám pochopit potřeby jejich lidí a vytvářet vhodné postupy.- Stanovujte priority pro veškerou práci. Nejasné priority vedou k přepracovanosti, když si zaměstnanci myslí,…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace