Agresivní nadřízení dokáží spolehlivě otrávit život

Je statisticky prokázáno, že jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé dávají výpověď, je nepřijatelné chování nadřízeného k nim. Před nástupem do zaměstnání obvykle není možné nic zjistit, protože při přijímacích pohovorech se všichni manažeři chovají zcela jinak než ve skutečnosti. Po určité době se však ukáže jejich pravá povaha. A právě tehdy může zaměstnanci začít peklo.Nadřízení často trpí různými komplexy a mají tendenci si je kompenzovat na druhých. Jsou despotičtí a nepřístupní normální…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace