Diskuse na serveru Jobpilot.de - nejzajímavější příspěvky

IMAGE LAB s. r. o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti IMAGE LAB s. r. o.

Diskusní skupiny na serveru Jobpilot.de jsou rozděleny podle svého zaměření – pro studenty, uchazeče o zaměstnání apod. V každé z nich se najdou témata, která mnoho uživatelů zaujmou a o kterých se bouřlivě diskutuje.

V sekci pro studenty je to například problematika volby vhodného studijního programu, možnosti stáží v zahraničí či brigády pro studenty. Mnoho odpovědí přišlo také na příspěvek, v němž si jeden student stěžuje na psychické problémy při studiu , zejména co se týče soustředění při učení.

Ve fóru pro uchazeče o zaměstnání diskutující ponejvíce shánějí tipy, jak získat vhodné zaměstnání. Jeden z uživatelů uvádí například, že by rád pracoval v umělecké oblasti či v oboru kultury, ale že nemůže žádné místo sehnat.

Fórum pro zaměstnance je určeno pro výměnu zkušeností a tipů týkajících se pracovního prostředí a vztahů mezi lidmi.

Fórum, v němž odpovídají odborníci na dotazy účastníků, se diskutuje zejména o pracovněprávních vztazích na pracovišti. Vlastní sekce je také věnována koučingu a jeho významu.

**Datum vydání:** I/2002
Zdroj: Jobpilot.de - Německý server společnosti Jobpilot s nabídkami zaměstnání

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace