Dobrý teambuilding můžete zažít jak v exotických destinacích, tak i jen pár kilometrů od domova

Rozhodli jste se stmelit svůj tým a utužit dobré vztahy s kolegy? Pak vás jako první krok čeká výběr vhodné aktivity a prostředí, v němž ji realizujete. Pokud však nechcete nechat program náhodě, ponechte vše podstatné na agentuře, která má vždy pár dobrých nápadů v kapse.

V UP Events z vlastní zkušenosti vědí, že pracovní prostředí nedovoluje ukázat celou osobnost jednotlivce. Změna tohoto prostředí ve spojení s neobvyklými situacemi buduje nejen přátelské vztahy, ale také přirozený respekt.

Díky zkušenostem z oblasti cestovního ruchu lze netradiční teambuildingy připravovat v zajímavých a zároveň prověřených destinacích po celém světě. Ve spojení s pružnou přípravou programů se z každé akce tak stává unikát, což nejenže utužuje tým, ale umožňuje začít uznávat své kolegy nikoli jen na základě pracovních výsledků.

Teambuilding v Areálu Monínec Teambuilding v Areálu Monínec

Oblíbeným místem pro pořádání akcí společností UP Events je Areál Monínec. Jeho největší předností je široká škála služeb a možností sportovního vyžití během celého roku. Je libo zahrát si golf, tenis, volejbal, navštívit lanové centrum, nebo projet se na koni? Nebo chcete vašim zaměstnancům připravit i netradiční adrenalinové atrakce? Na výběr je hobby trať i pokročilejší trasy v bikeparku, paintball a mnoho dalších aktivit včetně kulturních programů.

Na večer nabízí Hotel Monínec*** wellness prostory s vířivkou, bazénem, saunou a tělocvičnou. Pro společné setkání mohou sloužit kongresové sály s maximální kapacitou až 200 osob, stejně tak menší školící místnosti. Samozřejmostí je ozvučovací a projekční technika. Součástí služeb pro zasedání, konference a školení je občerstvení a rauty, které dokážou naplnit očekávání i náročnějších hostů.

Hotel Monínec*** Hotel Monínec*** Hotel Monínec***

Hotel Academic**** v Roztokách u Prahy je tím správným místem pro pracovně zaměřená setkání, konference a školení. Sály s celkovou kapacitou 300 míst a moderní technikou uspokojí vaše nároky a zajistí úspěch pořádané akce. K dispozici jsou tři gastro provozy. Po skončení konference je na odreagování připravené bowlingové centrum a sauna. V lobby baru Galerie Academic jsou navíc pořádány výstavy předních českých fotografů.

O veškerý doprovodný program v Hotelu Academic **** se postará UP Events. Oblíbené jsou tematické večírky ve stylu kasina, rock´n´rollu, skotské noci nebo televizní soutěže. Populární se staly návštěvy s ochutnávkou v blízkém Únětickém pivovaru, nebo prohlídka kostela Levý Hradec.

Hotel Academic**** Hotel Academic****

Pro firemní klientelu je z hlediska pořádání akce jednodušší čerpat služby spojené s kongresem či teambuildingem od společností, které jsou spolu ve vzájemném partnerství a dlouhodobě spolupracují. Up Events ve spojení s Hotelem Academic a Areálem Monínec nabízí komplexní řešení pro firemní setkání.

"S UP Events jsme dělali snad vše. Od teambuildingů, přes akce pro rodiny zaměstnanců až po projekty pro naše důležité partnery. I divoké vánoční večírky. Dali tomu vždy směr a spád. Nikdy se s nimi nenudíme. Týmová spolupráce je pro nás hodně důležitá. Skvělá věc na teambuildingu od UP Events je právě to, že poznáte kdo je týmový hráč a kdo není.“

Veronika Metličková, Specialista marketingu - koordinátor

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace