HR strategie pod taktovkou ekonomických turbulencí

Prosinec se zdá být daleko, ale mnozí personalisté již nyní mají v kalendáři zapsán termín výroční konference “Fórum personalistů a odborného veletrhu “proHRexpo”, které se letos konají ve dnech 3. – 4. prosince. I letos budou “Fórum personalistů” a “proHRexponejvětším B2B setkáním odborníků a vedoucích pracovníků z oblasti řízení lidských zdrojů. Jasné zacílení a přesně definovaná cílová skupina mohou i Vám nabídnout užitečný zdroj informací a cenných kontaktů.

Konference má letos motto „HR strategie pod taktovkou ekonomických turbulencí“ a bude se věnovat HR tématům, které souvisejí se současnou ekonomickou situací a nutnými změnami, které pod jejím vlivem ve firmách probíhají. Témata jako měnící se role a kompetence HR, transformace HR strategií po vlivem lokálních a globálních změn nebo sdílení hodnot, přesvědčení a angažovanost zaměstnanců pro plnění strategických cílů budou prezentovat vrcholoví manažeři z firem jako RWE ČR, Komerční banka, Rodinný pivovar Bernard, Dell, Česká pošta, Crocodille, ČSOB nebo TPCA.

Setkejte se se zajímavými osobnostmi, které mají Vám, odborníkům na řízení lidských zdrojů co říci. O své zajímavé názory se s Vámi podělí bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma nebo ředitel nové české biotechnologické firmy s velkými ambicemi Karel Nohejl, který vystoupí v rámci společného programu pro účastníky konference i návštěvníky veletrhu.

Možnost získat ucelený přehled o trhu služeb a informovat se o inovativních produktech pro řízení lidských zdrojů, které Vám usnadní strategická i každodenní rozhodování, Vám nabídne 3. ročník odborného veletrhu „proHRexpo“, který bude probíhat současně s konferencí. Nasbírat užitečné informace o HR managementu budete mít nejen u výstavních stánků, ale i v rámci atraktivního odborného doprovodného programu. Kombinace veletrhu s praktickými fóry, která je začleněna do veletržní plochy tak, aby návštěvníci měli snadný přístup jak k přednáškám, tak k výstavním stánkům, umožní návštěvníkům získat cenné informace, rady a tipy od úspěšných HR manažerů, náměty na řešení Vašich problémů a zapojit se do výměny zkušeností s odborníky na řízení lidských zdrojů.

Letos se témata doprovodného programu budou věnovat například koučování a jeho významu pro rozvoj zaměstnanců, leadershipu, náboru talentů pomocí sociální sítě LinkedIn, trendům ve firemním jazykovém vzdělávání či podpoře diverzity ve firmě. Součástí doprovodného programu bude opět Business Brunch s Františkem Hroníkem.

Aktuální program konference i veletrhu, seznam vystavujících firem a další užitečné informace najdete na www.prohrexpo.cz.

Vstup na proHRexpo pro HR odborníky je po registraci zdarma! Registrujte se ZDE s registračním kódem: HRN.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace