Jak maximálně využít potenciál lidí? Dozvíte se na konferenci PROBUĎTE SVÉ ZAMĚSTNANCE!

Konference společnosti PROFIMA v Kongresovém centru ve Zlíně. Foto: PROFIMA EFFECTIVE

Dokážete naplno využít potenciál, který v sobě vaši lidé mají? Pokud se vám nepodaří zaměstnance zapojit a budete bojovat s jejich výkonem, může to ohrozit vaši konkurenceschopnost na trhu.

Motivace penězi není všemocná, zaměstnance si nemůžete koupit. Každý člověk hledá pocit bezpečí, jistoty, sounáležitosti, touží po uznání a sebepotvrzení, ale potřebuje také objevovat své možnosti, vyvíjet se a růst.

Je na manažerech firem, aby byli pro zaměstnance inspirativní a dovedli je nadchnout pro společnou věc – úspěch firmy.

Existuje řada teorií a návodů, jak na to. Co se ale osvědčilo v praxi? Poslechněte si, jak to funguje v úspěšných českých firmách. Inspirujte se a sdílejte zkušenosti na manažerské konferenci PROBUĎTE SVÉ ZAMĚSTNANCE! aneb Jak podnítit zájem zaměstnanců o rozvoj a prosperitu firmy.

Konferenci pořádá vzdělávací a poradenská společnost PROFIMA EFFECTIVE ve středu 18. června 2014 v Kongresovém centru ve Zlíně.

V přátelské atmosféře se tady můžete setkat s generálními, výrobními a personálními řediteli a manažery firem nejen ze Zlínského kraje.

Kdo na konferenci přednese své příspěvky?

PhDr. Marian Jelínek, bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra

Hlavním hostem konference je Marian Jelínek, který představí téma Motivace – mýtus dnešní doby aneb Paralely mezi vrcholovým sportem a byznysem. Motivace se podle Jelínka stala mantrou. Je provázena tlakem na výkon, především v podobě čísla nebo množství vydělaných peněz. K tomu, aby člověk v této honbě mohl obstát, potřebuje energii, kterou často hledá v motivaci. Lze jí ale naučit, když jí někdo nemá v sobě? A co je jejím cílem? Jak vlastně vypadá správně motivovaný člověk? Není to zrovna ten, kdo provádí danou činnost bez vnější motivace?

Na tyto otázky nabízí odpovědi přednáška a následný workshop Mariana Jelínka, hokejového trenéra, kouče, manažera, spisovatele, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Svou dlouhodobou zkušenost z vrcholového sportu aplikuje v manažerské oblasti. Sportu i byznysu je totiž nadřazeno slovo výkon a motivace, což je paralela, z níž Marian Jelínek vychází ve svých poutavých přednáškách a kurzech.

Ilona Plšková, generální ředitelka společnosti Aircraft Industries, a.s.

Před deseti lety byl kunovický letecký podnik na pokraji propasti. Vlastníci se střídali, prakticky se tu nevyrábělo, propouštěli se zaměstnanci. Dnes je situace diametrálně odlišná. Firmě se začalo dařit především po roce 2008 po nástupu nové generální ředitelky Ilony Plškové a silného investora, ruské společnosti UGMK. Výroba rok od roku roste, společnost Aircraft Industries letos plánuje vyrobit 16 letadel a chce překročit tisícovku zaměstnanců. Hlad po specializovaných výrobních expertech především ve strojírenských oborech však není lehké uspokojit. Získání a udržení schopných zaměstnanců je pro růst produkce zcela klíčové.

Ing. Jiří Švadlenka, Ardagh Metal Packaging Czech Republic, s.r.o. - ředitel závodu Skřivany

Společnost Ardagh Metal Packaging Czech Republic vyrábí kovové obaly do roku 1946. Je součástí silné skupiny Ardagh Group zahrnující 82 závodů ve 24 zemích na pěti kontinentech. Výrobní závod ve Skřivanech u Nového Bydžova, jehož ředitelem je Ing. Jiří Švadlenka, se specializuje na výrobu víček a den plechovek a dalších kovových obalů. Ročně tu vyrobí přes tři miliardy vík. Je to tedy protipól kunovické letecké firmy - Aircraft Industries produkuje relativně malý počet technologicky extrémně komplikovaných výrobků, závod Ardagh Metal Packaging naopak extrémně velké množství technologicky relativně jednoduchých produktů. Pomocí větší motivace a zapojení zaměstnanců tady řeší především účinný model efektivity a kvality výroby při tak rozsáhlé produkci.

Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel, Lázně Luhačovice, a.s.

Výkonný ředitel Lázní Luhačovice Ing. Jiří Dědek, MBA reprezentuje na konferenci nevýrobní segment služeb v oblasti zdravotnictví a lázeňství, v němž je otázka zapojení zaměstnanců klíčová především proto, že se dostávají přímo do kontaktu s koncovým zákazníkem a přístup pracovníků má zásadní vliv na spokojenost klientů lázní. Navíc pozice lázeňství není v současné době zdaleka růžová – kvůli úsporám ve zdravotnictví ubylo pobytů hrazených zdravotními pojišťovnami a lázně musejí stále hledat nové příležitosti na trhu.


Manažerská konference
PROBUĎTE SVÉ ZAMĚSTNANCE!
aneb
Jak podnítit zájem zaměstnanců o rozvoj a prosperitu firmy
Středa 18. června 2014, 9.00 – 16.30
Kongresové centrum Zlín - malý sál

Účastnický poplatek 2.900 Kč/osoba, při účasti dvou a více lidí z téže společnosti je cena 1.900 Kč/osoba.

Další informace a on-line přihlašovací formulář najdete na webu www.profima.cz.

Více informací:
Pavel Stojar
Tel.: 734 828 392
E-mail: pavel.stojar@profima.cz

Konference společnosti PROFIMA v Kongresovém centru ve Zlíně. Foto: PROFIMA EFFECTIVEK hlavním speakerům konference patří Ilona Plšková, generální ředitelka společnosti Aircraft Industries, a.s.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace