Kdy je čas předělat kancelář?

Když již působíte své kanceláři nebo prodejně delší dobu, může nastat čas, kdy změna nebude jen možností, ale přímo nutností. Článek popisuje, kdy je čas změnit vaši kancelář.- Věci se začínají rozpadat. Mohou se vám začít loupat tapety ze zdí, podlaha nebo pracovní deska stolu. Pak je čas znovu kancelář upravit do přijatelné podoby. Může to totiž vést až k úrazům.- Potřebujete přemístit vybavení. Po určitých letech můžete potřebovat počítač, fax nebo pracovní matriály na jiném místě kanceláře.…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace