Naučte se být v práci šťastní

I když není většina lidí v práci šťastná, může si najít způsob, jak ty dny přežít a jak se jim může dokonce v práci dařit. Nemusíte dělat jen to, co máte předepsané. Jestliže máte čas, zkuste proniknout do jiných oblastí, možná v nich najdete tu, ve které se budete cítit dobře.Mluvte nahlas, nečekejte, až se vás někdo na něco zeptá. Klidně řekněte nahlas každou svou připomínku, kdy se vám něco nelíbí. Snadnější pro vás i pro vaši práci je to, když s lidmi vycházíte. Zapomeňte na nějaké sociální…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace