Neberte to osobně, šéfe!

Šéfů se mnohdy velmi dotýkají výtky podřízených. Domnívají se totiž, že nikdo nezná jejich obchod lépe než oni sami. Nepřipustí si například skutečnost, že obchodní zástupci mohou mít dokonalejší nadhled nad produkty a zákazníky. Odmítají pak poslouchat o nedokonalostech svých produktů, což ale neznamená, že tím celý problém zmizí. Pokud je chyba opravdu na straně produktu, budou se ozývat další a další nespokojené hlasy zaměstnanců a nakonec i zákazníků.Šéfové, kteří se chovají tímto způsobem…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace