Revize standardů systémů managementu vrcholí. Vyhrajte vstup na LRQA Forum 2015

Blíží se očekávané vydání nejrozšířenějšího standardu ISO 9001, ale i standardu environmentálního managementu ISO 14001, které firmám přinesou řadu benefitů. Po patnácti letech se bude jednat o nejzásadnější revizi, jejíž finální podoba je plánována k uveřejnění na září letošního roku.

Příjďte si již 10. září 2015 vyslechnout v rámci tradičního LRQA Fora 2015 zajímavé přednášející z řad auditorů LRQA a klientů, kteří se s Vámi podělí o nejlepší zkušenosti ze své praxe. Setkání je určené především manažerům kvality, konzultantům, odborníkům v oblasti řízení a zlepšování procesů a zkrátka všem, kteří ve své organizaci uplatňují některý ze systémů managementu.

Revize standardů systémů managementu vrcholí

Letošní ročník LRQA Forum se zaměří na nově definované oblasti standardů, které souvisejí s efektivním řízením firem – plánování změn, řízení znalostí, leadership nebo kontext organizace. Pro efektivně řízené organizace nejsou tyto požadavky ničím novým. Organizace s progresivním systémem mají tyto oblasti ošetřeny a aktivně je uplatňují. Budete mít možnost se seznámit s přístupem těchto organizací – jak tyto oblasti řídí a jaké jsou jejich zkušenosti se zavedením a fungováním systémů v praxi.

V letošním ročníku tedy nezůstaneme pouze ve vodách plnění požadavků standardu, ale zaměříme se na přesah do oblastí, které doposud nebyly standardy systémů ošetřeny.

Tématické bloky LRQA Forum 2015:

  • Leadership (vedení) – jak pomáhají certifikované systémy top managementu zajistit požadovanou výkonnost? 

  • Change management (řízení změn) – na jaké překážky nejčastěji firmy narážejí při řízení změn, jak se s nimi vypořádali či vypořádat chystají?

  • Knowledge management (řízení znalostí) – jaké přístupy k řízení znalostí volí úspěšné organizace? Jak tuto oblast ošetřit systémově? 

  • Kontext organizace - jaká jsou očekávání spojená s tímto požadavkem? Jak by měl být uplatňován a jak budou prokazovat jeho plnění auditované organizace?

  • Řízení rizik a příležitostí – jak tuto komplexní oblast zvládají certifikované organizace?

Témata budou představena na konkrétních příkladech z praxe. Bližší podrobnosti k programu i možnost registrace naleznete ZDE.

 

Vyhrajte volnou vstupenku na LRQA Forum 2015

Zodpovězte do 8. května níže položenou otázku a získejte volný vstup na konferenci LRQA Forum 2015.
 
Litujeme, soutěž již byla ukončena. Výhercem je pan Martin L. ze společnosti IMI Norgren CZ. Gratulujeme!

Obsah byl připraven ve spolupráci

Následné články v sérii:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace