Románek na pracovišti se netýká jen dvou lidí

V práci každý člověk tráví pomalu více času než doma s rodinou. V práci navazujeme přátelské vztahy, jíme, vydáváme ze sebe to nejlepší. Práce je tedy logicky i místo k milostným románkům. V práci totiž spíše poznáme lidi, se kterými si budeme rozumět než v baru nebo na internetu.Kancelářské romance by však měly být sledované. Navzdory svým potenciálním výhodám jsou škodlivé samy pro sebe, pro spolupracovníky i pro šéfy.Nejhorší důsledek románku pro pracoviště je jeho konec, kdy se dvě osoby,…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace