SILNÉ PRACOVISTĚ aneb Slušnost se vyplácí!

program SILNÉ PRACOVIŠTĚ

Neexistuje záruka, jak zajistit dlouhodobě vysoký výkon organizace a vnitřní motivaci zaměstnanců, ale existují zaručené cesty, jak je zlikvidovat! Tajemství vysoké výkonnosti, motivace a loajality nestojí na principu odměn a trestů (cukru a biče), ale na vnitřní touze dělat něco smysluplného, dělat něco, na čem záleží a dělat to v prostředí sdílených hodnot. Pouhá výše mzdy a prémií nestačí, dobře si vydělat chtějí všichni – ti špičkoví, šedý průměr i žalostně nevýkonní. Chcete-li od svých lidí to nejlepší, dejte jim to nejlepší ze sebe i vy.

Postavte svou výkonnost a motivaci na kultuře silného pracoviště, kde lidé umí, mohou a chtějí podávat své nejlepší výkony. Konkurenceschopnost postavená na silné kultuře a sdílených hodnotách platných pro všechny se dlouho buduje, ale také těžko napodobuje.

Zajímá vás jak…

  • hodnotit a měřit sílu svého pracoviště?

  • zvyšovat sílu pracoviště?

  • lépe využívat sílu pracoviště k motivaci a loajalitě svých lidí?

  • prezentovat sílu vašeho pracoviště dovnitř i vně firmy?

  • dále zvýšit atraktivitu vaší firmy pro špičkové odborníky i mladé talenty?

  • přispět silou vašeho pracoviště ke zlepšení kultury v naší zemi?

Využijte možnosti, které Vám přináší program SILNÉ PRACOVIŠTĚ, jehož vznik byl inspirován naší více než dvacetiletou podnikatelskou zkušeností v České republice a v zahraničí – v poslední době například s partnery z šesti zemí v projektu Competence assessment and development of potential entrepreneur – COMTRAIN (2010-1-PL1-LEO05-11496), který byl spolufinancován Programem Leonardo da Vinci.

Na www.silnepracoviste.cz jsme pro vás připravili nejen další informace, ale především on-line nástroje, pomocí kterých si můžete změřit sílu vašeho pracoviště a následně provést opatření k jeho dalšímu posílení. Najdete zde rozvojové programy, které vám pomohou zvyšovat sílu vašeho pracoviště v pěti základních oblastech, kterými jsou výkon, organizace, motivace, vztahy a informace. Můžete si porovnat platové ohodnocení vašich zaměstnanců s tím, jak jsou placeny srovnatelné profese ve vašem oboru. Mnohé z těchto informací a nástrojů jsou zde k dispozici bezplatně a můžete je využít bez naší asistence. Samozřejmě uvítáme, když objevíte možnosti ke spolupráci a kontaktujete některého z našich konzultantů.

Naším cílem je vyhledávat, spojovat, rozvíjet a propagovat partnery se sdílenými hodnotami, z nichž na prvním místě je SLUŠNOST čili etické podnikání a chování ke klientům, zaměstnancům, partnerům, dodavatelům i společenství, ve kterém podnikáme a žijeme. Silné pracoviště chce být prestižní značkou pro organizace, jejichž majitelé, manažeři a zaměstnanci sdílejí podobné hodnoty a chtějí to dát najevo. Řídíme se přesvědčením, že slušnost není slabost a dlouhodobě se vyplácí.

Pokud vás program Silné pracoviště zaujal a chcete se dovědět víc, kontaktujte nás prostřednictvím webu, telefonicky nebo nás navštivte na našem stánku během veletrhu proHRexpo 2012, konaném v Praze, v hotelu CLARION CONGRESS PRAGUE, ve dnech 11. a 12. prosince 2012. V následujících týdnech vám nabídneme názor manažerů firem, které se již do programu Silné pracoviště zapojili.

Za garanty programu Silné pracoviště: Mgr. Zdeněk Karásek – ředitel RPIC-ViP s.r.o. a Ing. Jaromír Janoš – ředitel společnosti Trexima spol. s r.o.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace