Světové HR trendy v Praze! Zahraniční keynote v otevřené diskuzi s předními českými manažery

Jubilejní desátý ročník odborné konference HR Management se uskuteční 14. 10. 2015 ve Slovanském domě v Praze. V rámci svého programu s názvem HR 2.0: Time for a change! představí mimo jiné také uznávaného zahraničního speakera.

Keynote Bruce Morton připravuje speciální příspěvek přímo pro tuto výroční událost a zcela netradičně také povede následnou praktickou diskuzi o spolupráci HR s dalšími členy top managementu firem. Pozvání do klíčového panelu přijali zástupci vybraných rolí vedení společnosti: CEO – Filip Plevač (MORAVIA CANS), Finance – Vít Vážan (České Radiokomunikace), Sales – Jiří Ritter (Nestlé) a Marketing – Jiří Vlasák (Kofola).

 „V rámci panelové diskuze s hlavním řečníkem dojde ke konfrontaci názorů na spolupráci HR s dalšími členy top managementu firem, což je zcela inovativní přístup, který pracovníky z oblasti lidských zdrojů velmi zajímá. Na tuto inspirativní událost již máme rezervováno téměř 100 míst,“ doplňuje jeden z organizátorů, Antonín Parma z Blue Events.

Bruce Morton je globální inovátor v oblasti rozvoje lidského kapitálu s více než 30letými zkušenostmi. Díky svým mezinárodním zkušenostem (původem Evropan, působící nyní v USA a přednášející po celém světě) i díky osobnímu profesnímu růstu (ve své kariéře působil jako prodejní či marketingový ředitel v globální firmě i jako CEO vlastní firmy) chápe velmi dobře byznysové potřeby firem a umí sdílet své názory a inovativní nápady týkající se rozvoje lidského kapitálu velmi praktickým a srozumitelným způsobem.

Pro všechny zájemce, kteří chtějí obohatit své poznatky o zahraniční zkušenosti, které budou díky panelu lokalizovány na území České republiky, mají organizátoři ještě jednu dobrou zprávu. 

Co: HR Management 2015
Kdy: 14. 10. 2015
Kde: Slovanský dům, Praha
Organizátoři: Blue Events
Web: www.hrevent.cz

Kontakt:
Antonín Parma, Blue Events
e-mail: Antonin.Parma@BlueEvents.eu, +420 222 749 841  

Bližší podrobnosti a registraci naleznete také na stránkách EduCity.   

Připomeňte si atmosféru loňského ročníku konference HR Management 2014:

Obsah byl připraven ve spolupráci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace