Vánoční večírky nejsou jen zábava

Blíží se sezóna vánočních firemních večírků a možná si říkáte, že je to ten pravý čas uvolnit se a slavit s kolegy. Určité uvolnění je jistě na místě, vždy byste si však měli pamatovat, že stále jde o byznys. Bavte se tak, abyste nepoškodili svou profesionální pověst. - Vhodně se oblečte. - Předem si zjistěte, kdo může na večírek přijít. Ne vždy budete mít možnost přivést si někoho s sebou. - Pokud jste v uplynulém roce podávali dobré výkony, můžete být odměněni přípitkem. Přípitek přijměte a…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace