Cambridgeské zkoušky potvrdí i znalost obchodní angličtiny

IVITERA a.s. Článek si můžete přečíst ZDARMA pouze na základě své registrace či přihlášení díky partnerství společnosti IVITERA a.s. - poradenské a konzultační společnosti, garanta sekce Rozvoj a vzdělávání.
Cambridgeské zkoušky potvrdí i znalost obchodní angličtiny
Charakter jazykového vzdělávání se v poslední době mění k lepšímu a výuka se stává efektivnější. Přispívá k tomu zejména rostoucí zájem studentů o mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Většina jazykových škol pracuje převážně s cambridgeskými zkouškami, které nabízejí volbu mezi všeobecnou a obchodní angličtinou. Dosud byly mezi studenty bez rozdílu věku velmi oblíbené zkoušky ze všeobecné angličtiny (FCE, CAE).Pro studenty z firemního prostředí může být užitečné orientovat se na zkoušky z…

Zdroj: ManagerWeb.cz
Portál společnosti Economia Online (ihned.cz) zaměřený na management

Celé znění článku máte k dispozici po registraci na HR News

Jste-li registrován(a), přihlašte se prosím na této stránce. V opačném případě se zdarma zaregistrujte a získejte časově neomezený přístup ke všem 9050 článkům na HR News. Podmínky registrace naleznete na této stránce.

TIP redakci

Uvítáme Vaše tipy a názory. Nad každým vzkazem, který nám zašlete se rádi zamyslíme, ale pravděpodobně nezvládneme odpovědět všem. Děkujeme za pochopení.

Email nebo telefon:
Vzkaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Poslat článek na email

Přeposlání článku na Vámi zadaný email

Komu (emailová adresa příjemce):
Vaše emailová adresa (odesílatel):
Předmět:
HR News - přeposlání článku: Cambridgeské zkoušky potvrdí i znalost obchodní angličtiny
Vzkaz příjemci:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a sedm ? Součet zapište číslicemi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace