Bezpečnost práce, požární ochrana a školení řidičů - Online školení www.bepor.eu

Provádění školení Bezpečnosti práce, požární ochrany a pravidelné proškolovaní vašich řidičů předepisuje zejména zákon 262/2006 Sb., zákoník práce. Nechceme vás strašit pokutami nebo jinými sakcemi. Jistě své zaměstnance školíte nebo o tom uvažujete. V tomto článku vám chceme představit ALTERNATIVU k běžnému prezenčnímu školení – elektronické školení tzv. e-learning na našem serveru zákonných školení www.bepor.eu.

Základní výhody online školení BOZP a školení řidičů

 1. Snadná dostupnost pro každého pomocí Internetu.

 2. Nemusíte dostat všechny na jedno místo – každý ve zvoleném čase provede školení i přezkoušení.

 3. Školit lze kdykoli a kdekoli – zaměstnanci se mohou školit ve firmě i doma, sami nebo ve skupině.

 4. Plně uznatelné stejně, jako školení prezenční.

 5. Mnohonásobně levnější – ceny již od 60,- Kč za školení.

 6. Automatické hlídání termínů školení a dokonalý přehled o jeho průběhu.

 7. Aktualizovaný newsletter s informacemi.

 8. Telefonické a online poradenství.

Je nutné hned upozornit, že tato školení BOZP i školení PO jsou vhodná pro pracovníky pracující v administrativě. Na druhou stranu jsou tito zaměstnanci zběhlí v práci s počítačem a forma ONLINE školení pro ně nebude představovat překážku a vše jednoduše zvládnou.

Ostatně, nejlepší je, si vše vyzkoušet. V části školení řidičů je zdarma přístupný přípravný kurz a dokonce si můžete vyzkoušet i certifikační test nanečisto.

Zajištění školení – žádná věda

Doporučovaný postup pro správné provedení školení BOZP nebo školení řidičů je tento:

 1. Vytvořte si tabulku (třeba v Excelu), kde budou vaši zaměstnanci – jméno, příjmení, mail

 2. Rozdělte je na vedoucí zaměstnance a ostatní zaměstnance (vedoucí je ten, kdo má pod sebou dle pracovní smlouvy podřízené)

 3. Označte si, kdo bude potřebovat i školení řidičů.

 4. Vyřešte, zda musíte provádět i školení požární ochrany – buď tuto informaci najdete ve vaší dokumentaci a pokud dokumentaci nemáte, nebo si nejste jistí, volejte 604754075.

 5. Nyní spočítejte, kolik potřebujete školení – BOZP, PO a řidičů.

 6. ceníku nejděte jednotkovou cenu za školení a vynásobte počtem školení – a máte cenu za školení.

 7. Nyní proveďte objednávku, vyčkejte na mailové potvrzení a uhraďte předepsanou částku.

 8. Současně s potvrzením obdržíte login a heslo do vaší administrátorské části – nyní je ta správná chvíle se přihlásit a stáhnout a vytisknout si dokumentaci ke školení.

 9. Jakmile identifikujeme vaší platbu, obdržíte od nás kódy pro jednotlivé zaměstnance, roztříděné podle typu školení. Tyto kódy předáte zaměstnancům. Nezapomeňte uvést datum, do kdy mají školení dokončit!

 10. Ve vašem administrativním rozhraní v odkazu Objednávky/prezenční listiny můžete kontrolovat, jak vám zaměstnanci dělají školení a jak získávají certifikáty.

 11. DŮLEŽITÉ – od každého musíte získat PODEPSANÝ certifikát – to je doklad, který potvrzuje absolvování školení a který si založíte k již vytištěné dokumentaci.

Kromě školení je nutné, abyste ve firmě měli zpracovánu dokumentaci k BOZP a k PO. Tato dokumentace je něco jiného než vlastní školení zaměstnanců a je vypracovávána zvlášť podle specifických podmínek jednotlivých firem. Dokumentaci pro vás také rádi zpracujeme.

V současnosti na serveru www.bepor.eu naleznete tato zákonná školení:

 1. Školení bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci

 2. Školení požární ochrany

 3. Školení řidičů

 4. První pomoc

 5. Práce ve výškách

 6. Pravidla BOZP ve skladovacích prostorách

 
 

Školení BOZP online – budoucnost

Obliba online školení neustále roste. Server www.bepor.eu v roce 2012 vydal více jak 5000 certifikátů. Za první dva měsíce roku 2013 vydal již více jak 3000 certifikátů. Zde je vidět, jak stoupá obliba toho řešení, kdy v kombinaci s perfektními, jednoduchými a srozumitelnými službami, je zajištění zákonem předepsaných služeb opravdu jednoduché a levné. A zkušenosti našich klientů a jejich ohlasy to jen potvrzují:

Dobrý den,
ráda bych pochválila. Portál je přehledný a dobře zpracovaný, testy jsou srozumitelné a velice dobře se s obsahem pracovalo.
Děkuji a s pozdravem

Roudná Lenka
expert na trh práce
Referát projektů EU
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Olomouci


Dobrý den,
minulý týden jsem zaměstnancům rozeslala první kódy pro absolvování školení řidičů. Ráda bych Vám sdělila, že první dojmy našich zaměstnanců jsou velmi kladné, zaměstnanci jsou se způsobem školení velmi spokojení. To mohu koneckonců potvrdit já, neboť i já jsem si mohla tento způsob školení řidičů vyzkoušet.
Potvrzuji, že i samotná orientace na www je velmi dobrá, vše je jasné a srozumitelné.
Jen tak dál!
Díky a těším se na další spolupráci,

Helena Čacká
Personalistka - pověřená soudním exekutorem
Exekutorský úřad Praha 6


Dobrý den,
k Vašemu "webu", velmi oceňuji způsob podání výkladu daného tématu, který byl podán "lidsky" a zároveň byla zachována profesionalita. Absolvování školení a složení zkoušky, bylo pro mě velice přínosné.
Děkuji a přeji další spokojené klienty
s pozdravem

Štěpánka Astrová
OCZ Vrchlabí, a.s.
safety officer

Autor článku

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace