Chcete uspět jako kouč? Umět koučovat nestačí

Počet koučů rychle roste. Mají za sebou odborné vzdělávací programy a certifikace a těší se, až budou moci uplatňovat své znalosti a dovednosti v samostatné praxi. Začít podnikat však není jen tak. Většina začínajících koučů má oprávněný strach, zda je jim podaří uspět. Dobrá zpráva je, že před vámi již byla řada jiných koučů, kterým se podařilo rozjet úspěšnou praxi. Můžete se tedy poučit jejich zkušenostmi. Následující doporučení byla zveřejněna na blogu Mezinárodní federace koučů (ICF) v…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace