Festival lektorů Magion Desítka – Praha vila Grébovka, 26. dubna 2016

Festival lektorů Magion Desítka

Zhruba za měsíc se koná inspirativní setkání Magionu s desítkou prezentujících lektorů a mluvčích. Svěží Festival lektorů možná znáte z Říčan u Prahy, letos se koná již poosmé. Festivaly Magion Desítka mají charakteristickou atmosféru – potkáte inspiraci, otevřenost, respekt a humor. 

Pro letošní ročník Festivalu lektorů vybrali organizátoři jiné reprezentativní prostory - v pražské vile Grébovka.

Co v Grébovce uvidíte?

Dopoledne vám dvakrát pět prezentujících lektorů představí své myšlenky a vize v prezentaci o délce 500 vteřin. Svá slova zpravidla doprovodí projekcí fotografií či obrázků. Osm a půl minuty je právě tak akorát, aby vás lektor zaujal, navnadil pro své téma, nebo stihl odradit a nezačal nudit. Po pětici lektorů následuje diskusní blok, kdy se můžete lektorů doptat na vše, co vás během prezentací napadlo. Po obědě, odpoledne, se zúčastníte jednoho z pěti workshopů. Trvají tři hodiny a prakticky rozvádějí téma přednesené v prezentaci.

Koho konkrétně v Grébovce potkáte?

Hlavním tématem je „PŘEPLNĚNÁ MYSL“. Prezentace a diskuse se budou týkat aktuálních otázek těchto oblastí: seberozvoj • rozvoj zaměstnanců • mindfullnes • meditace • koučování na cestách do exotiky • rituály • vize • já. Samozřejmě kromě vystoupení jednotlivých lektorů Festival spoluvytvářejí také účastníci, kteří o tématech dále diskutují.

Vyjmenujme alespoň některé z chystaných prezentací: Jan Benda, psychoterapeut, lektor a bývalý mnich představí firemní poutě s duchovním rozměrem do exotických destinací jihovýchodní Asie. Filip Lepier vás provede nejtemnějšími způsoby, jak zůstat nešťastný a demotivovaný (nebo nechcete?). Jakub Zlámaný představí jungiánskou techniku aktivní imaginace a Marcela Roflíková techniky mindfulness. Koučka Eva Mohauptová vám představí firemní svět jako kmenovou kulturu. A v neposlední řadě filmový režisér Petr Horký předá zkušenosti s řízením týmů – jak on dokáže skloubit výkonnost a pohodu? A pokud by vaše mysl byla již přeplněná i zážitky a myšlenkami z festivalu, můžete zakončit relaxačním workhopem „lesní mysli“.

Přihlášky

Přihlášky na Festival lektorů je možné stále posílat na desitka@imagion.cz. Vše další se dozvíte na www.imagion.cz

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace