Jak koučovat ženy

Domníváte se, že koučovat ženy i muže je v naší téměř genderově korektní společnosti stejné? Můžeme si jen namlouvat, že ano. Našimi školeními a kočováním prošlo tak zhruba 1357 žen. Možná si toho nikde jinde nevšimli, ale my v OneWorldu ano. Je to úplně jinak. Ženy mají své specifické potřeby. Takzvaný „ženský svět“, pro milovnice anglikanizmů Woman's World.

V čem jsou základní rozdíly?

Muži: fakta, výzvy, soutěže? Ženy: pocity, romantika a povídání? Omyl… Rozdíly jsou úplně jinde. Vycházejí z klíčových parametrů osobnosti. Pan doktor Jung už kolem roku 1850 definoval rámec pěti klíčových osobnostních rysů, které si z velké části přinášíme na svět svou genetickou dispozicí. Nejen oči, vlasy, vzrůst... je zakódován v naší DNA, ale v hlavě je i uložená kognice, postojová bipolarita, hlavní parametry inteligence, temperament…

Je nám všem shůry dáno rozvíjet a využívat tento potenciál nebo zemřít jen s tím, co mi předci dali do vínku a doformovalo mé nejbližší příbuzenské okolí? Kde mají ženy své touhy a skrytá přání? Proč se často pídíme po příbězích zpěvaček, hereček a jiných celebrit? Chceme, aby náš život byl duhovější, pestřejší, zábavnější, zajímavější… Jde to zařídit?

Ano, jde. Woman's World je jeden z našich doslova s láskou vymazlených produktů, vlajková loď praktických námětů ke zlepšení práce, osobního života i vztahů žen. Pokud nebudeme opakovaně prošlapovat podobné slepé uličky, tápat v mlze, váhat s rozhodnutím, vracet se o 15 let zpátky, přemýšlet o všech možných kdyby ano a kdyby ne… Pokud si uděláme úklid nejen doma, ale z gruntu i v naší vlastní hlavě…

Rázem zjistíme, že náš život je mnohem zajímavější než těch vzdálených celebrit, než sousedčin, než kamarádčin. Můj život je skvělý, je přesně takový, jaký si ho sama udělám. Nikdo za mě nikdy nic nezlepší, nezmění. Jen naivka bouchá zběsile, už po sté, do stejné klávesy a diví se, že přesto, že dělá pořád úplně stejnou věc…brr, má pořád úplně ten samý výsledek! Váš život, o vás a s vámi, za podpory a přispění speciálních školení z OneWorld.

Několik lunárních fází

Vážené dámy, pokud máte zájem se zlepšit samy nebo ve skupině kolegyň, naučíme vás účinné a relativně jednoduché metody, jak se s osobnostními rozdíly v reálném životě vyrovnat a navíc získat i malou výhodu nad vaším protějškem nebo i sami nad sebou… (nad tou svou původní osobnostní „verzí“).

Náš projekt Woman's World má několik lunárních fází. Za úsvitu si vyčistíme hlavy, srovnáme a vybalancujeme si vlastní sebepojetí, vylepšíme nástroje pro rozvoj sociálních vztahů v práci a v soukromí. V poledním sluníčku přichází emoční management, zvládání konfliktů, řízení změn. A s půlnoční tmou se vplíží posílení stresuodolnosti, obrana proti manipulaci, posílení a rozvoj kreativity a tahu na branku. Je nám jasné, že náš „den“ má několik logických úrovní a je rozložen tak, aby vše bylo možné dobře uchopit a pojmout.

Ochutnalo již 135 žen, bez jediné reklamace a pokračují dále. Doplníte vy a vaše kolegyně ta všudypřítomná zakuklená prvočísla? Přijďte, těšíme se na vás.

Autor článku

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace