Konference Fórum personalistů 2012 a veletrh proHRexpo 11. - 12. prosince 2012

Konference Fórum personalistů 2012 a veletrh proHRexpo 11. - 12. prosince 2012

Již 15 let slouží konference IIR Fórum personalistů personalistům a odborníkům z oblasti řízení lidských zdrojů jako příležitost pro získávání aktuálních informací o řízení HR a výměnu názorů.

Co ale kromě informací potřebuje HR manažer pro dokonalé řízení lidských zdrojů? Širokou nabídku služeb, které pro svou personální praxi využívá! Možnost získat ucelený přehled o trhu služeb ainformovat se o inovativních produktech pro řízení lidských zdrojů, které Vám usnadní strategická i každodenní rozhodování, Vám nabídne 2. ročník odborného veletrhu proHRexpo 2012“, který se bude konat současně s konferencí „Fórum personalistů“, ve dnech 11.-12. prosince 2012 v Clarion Congress Hotelu Prague.

Loňský první ročník veletrhu proběhl pod záštitou předsedy vlády ČR RNDr. Petra Nečase a ministra práce a sociálních věcí Dr. Ing. Jaromíra Drábka. Na výstavní ploše o velikosti 1165 m2 se představilo 54 vystavovatelů a 16 mediálních partnerů, v rámci doprovodného programu se uskutečnilo 29 odborných přednášek a workshopů a 2 panelové diskuse. Přes 700 návštěvníků veletrhu z řad odborné veřejnosti a 150 účastníků konference přispělo k tvůrčí atmosféře veletrhu a podíleli se na podnětné výměně názorů v rámci doprovodného programu.

Možnost nasbírat užitečné informace o HR managementu budete mít nejen u výstavních stánků, ale i v rámci atraktivního odborného doprovodného programu. Kombinace veletrhu s praktickými fóry, která je začleněna do veletržní plochy tak, aby návštěvníci měli snadný přístup jak k přednáškám, tak k výstavním stánkům, umožní návštěvníkům získat cenné informace, rady a tipy od úspěšných HR manažerů, náměty na řešení Vašich problémů a zapojit se do výměny zkušeností s odborníky na řízení lidských zdrojů.

Do odborného programu veletrhu přispějí nejen vystavující společnosti, ale i odborní partneři. Česká manažerská asociace se bude podrobně věnovat tématu „Tvorba proinovační firemní kultury“, které považuje za stěžejní pro úspěch českých firem a tedy za úkol jejich HR manažerů. Asociace institucí vzdělávání dospělých prezentuje své aktivity na poli zajištění kvality dalšího vzdělávání. V rámci veletrhu proběhne také Business Brunch společnosti Motiv P, který povede pan František Hroník.

Více ZDE

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace