Koučové, pozor na jazyk

Při koučování je důležité správně volit slova, abyste zbytečně nepodněcovali rozhořčení a obranné reakce koučovaných. Věty, na které je třeba si dát zvláštní pozor shrnul server HRComunication.com. 1. Musíte... Koučové neurčují, co má kdo dělat. Nabízejí možnosti, své názory a nápady, nikoli příkazy. 2. Proč to nedokážete udělat správně? Kouč by se neměl používat otázky, které budou zdůrazňovat, co jeho svěřenec dělá špatně. Zbytečně by tím podrýval jeho sebevědomí. Raději by měl volit…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace