Magion Intertalk

Festival lektorů Magion Desítka říjen 2012

Festival lektorů Magion Desítka má za sebou pět ročníků. Možná jste na posledním setkání v říjnu 2012 zaznamenali příslib organizátorů, že jarní setkání 2013 dostane úplně novou tvář.

Festival Magion využívají účastníci jako pole pro setkání s kolegy i s „druhou stranou“ – lektoři s HR manažery, vzdělávací agentury s personalisty, koučové a lidé z oblasti firemního vzdělávání… všichni se chtějí něco dozvědět o tématech , která je osobně pálí, a vyměnit si názory. A co je ještě podstatné – atmosféra na Magionu je velmi upřímná a otevřená. Napomáhá tomu nezvyklý formát, odvážný moderátor David Haider, ale i složení účastníků. V naprosté většině na Magion míří lidé, kteří se snaží objevit, jak lze ve firmách komunikovat jinak, jak posouvat a sdílet informace či jak se rozvíjet v době, kdy se všechny rozpočty krátí a ořezávají.

Jenže účastníkům nestačí být pouhými diváky. Potřeba diskutovat a klást prezentujícím lektorům otázky byla natolik silná, že do programu byly postupně zařazeny diskusní bloky. A tento trend jde dále.

Jarní Festival lektorů Magion Desítka bude poprvé v historii věnován v největší míře diskusím. Bude se konat pod názvem MAGION INTERTALK v již známé Oáze v Říčanech u Prahy dne 16. dubna 2013. Diskuse bude propojovat společné téma „Kdo řídí řízení? Majitelé versus management, krize, meze a etika“.

Jak bude Magion Intertalk vypadat? Heslo Magionu – „hledáme alternativu ve vzdělávání“ – se zde opravdu potvrzuje. Organizátoři totiž dále experimentují: vytvořili opět originální formát celého dne: dopoledne se společné téma otevře prostřednictvím třech leaderů diskusí, kteří nabídnou tři protikladné pohledy. Jsou jimi předseda správní rady velké firmy, HR manažer středně velké a dynamické firmy a zastánce alternativního způsobu řízení firem, které dávají zaměstnancům obrovskou svobodu. Jména a další informace najdete na www.imagion.cz

Po prezentacích všech leaderů diskusí se můžete zúčastnit diskuse v oddělených místnostech. Mezi jednotlivými sály, ve kterých se diskuse paralelně povede, můžou účastníci procházet. Na závěr se všichni sejdou opět dohromady a každý z leaderů seznámí celé fórum o společných závěrech formou posteru, který během diskusí vznikne.

Po společném obědě přichází odpolední program, který bude mít podobnou strukturu. Jenže téma není známo. To totiž přinesou sami účastníci. Organizátoři věří, že skupina scházející se na Magionu má sílu a kompetence vygenerovat zajímavé téma, které se bude dotýkat všech více, než kdyby jej přinesli jen organizátoři.

Chcete se zapojit do diskusního dne? Zajímají vás nové trendy v oboru? Dokážete vnímat odlišné úhly pohledu? Přijďte se tedy podívat 16.4. do Říčan. Vzhledem k nové formě je nutné omezit počet účastníků. Neváhejte tedy s přihláškou, kterou můžete poslat na email info@imagion.cz.


Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace