Naučte se svá Apple zařízení využívat naplno!

Pořídili jste si pro sebe nebo do společnosti přístroje Apple a chcete pomoci s prvními krůčky? Nebo už víte, jak Apple funguje a chcete se naučit zařízení využívat naplno? Potom hledáte právě nás!

Naše společnost Anywhere s.r.o., se sídlem v Praze je předním dodavatelem v oblasti vývoje mobilních aplikací, nositelem  významných ocenění za nejúspěšnější  mobilní aplikace pro mobilní operační systémy (iOS, Android). Poskytujeme autorizované služby spojené se systémovou integrací a školením produktů Apple.

Naše společnost se stala začátkem roku oficiálním Autorizovaným školicím střediskem Apple (Apple Authorized Training Center) a jako jediná v České republice zároveň získala statut Autorizovaného systémového integrátora (Apple Authorised Systems Integrator). V oblasti školení jsme kompletní paletu kurzů pro systémy OS X, iOS, zařadili mezi naši stávající širokou nabídku. Základní i certifikované kurzy jsou od začátku pozitivně hodnoceny ze strany účastníků hlavně díky kvalifikovaným lektorům. Naši certifikovaní školitelé vás provedou jednotlivými kurzy, kde se naučíte veškeré funkce systému OS X a dalších Apple aplikací. Nově jsme do naší nabídky zařadili i kurzy Objective C for Beginners a iOS App Development, které jsou určeny nejen začínajícím developerům.

Využijte nyní naši ojedinělou nabídku, slevu 15 % na veškeré kurzy Apple objednané do 30.9.2013!

Naše školící středisko nenabízí pouze kurzy Apple, poskytujeme certifikaci mezinárodně uznávaných zkoušek pod záštitou Pearson VUE. Máme bohaté zkušenosti se školením a certifikací, mezi naše kurzy patří TOGAF, SCRUM, JAVA, Business Process Modeling, produktová školení Oracle, Microsoft a SAP/Sybase. Na základě zájmu ze strany zahraničních klientů, nyní vypisujeme i termíny v zahraničí, které pravidelně naplňujeme.

Našim zákazníkům přinášíme stále nové a nové kurzy, jen za poslední měsíc jsme do naší nabídky zahrnuli tyto atraktivní a poptávané kurzy: TOGAF a SOA, Integrace v praxi, IT Service management a JAVA – základy programování. Dokázali jsme reagovat i na připomínku, že ne všechny naše kurzy jsou časově a finančně dostupné zkrácením oblíbených kurzů UML a Business Process Modeling. Připravili jsme pro vás kurzy UML diagramy a Úvod do procesního řízení a automatizace procesů, které vás provedou nejen základy těchto problematik.

IT-BREAKs

Dovolujeme si Vás pozvat na naše odborné semináře na téma TOGAF, SCRUM, Apple, Business Process Modeling, UML, Extreme programming & Test Driven development, Business Objects, iSUPPORT - integrace Apple zařízení. Termíny a detailní popisy jednotlivých eventů jsou k dispozici zde.

Kompletní nabídku našich školení si můžete prohlédnout na www.anywhere.cz/cz/skoleni/

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace