Pomůžeme vám rozvinout váš potenciál!

Jsme Profima Effective, moderní poradensko-vzdělávací společnost s dlouholetým působením na českém trhu. Zabýváme se vzděláváním v komerční a sociální sféře, napříč všemi obory. Pracujeme komplexně a poskytujeme kvalitní služby. Pro naše klienty hledáme praktická řešení, individuálním přístupem cílíme na jejich konkrétní potřeby. Kvalitu našich programů potvrzují akreditace MŠMT ČR, MV ČR a MPSV ČR.

Zcela odmítáme přístup, zvyklosti a styl tradičních poradců a školitelů. Svým klientům se snažíme býti partnery a svůj úspěch neposuzujeme podle toho, jestli s námi klienti spolupracují rádi. Naším měřítkem je pouze to, zda námi navrhovaná řešení a znalosti úspěšně a kvalitně aplikují v praxi. Jejich úspěch je naším úspěchem.

Vůči svým klientům jsme zcela upřímní. Naše nabídka je přitom velmi prostá – „Pomůžeme vám rozvinout váš potenciál!“ Jsme právem hrdí na to, že této nabídky využili a využívají naši významní klienti: Barum Continental, spol. s r. o., ContiTrade Services, s. r. o., Pipelife Czech, s. r.o., MIELE, spol. s r.o., Česká zbrojovka a.s., Greiner packing Slušovice s.r.o., Hestego s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., a další.

Filozofie společnosti Profima Effective je tvořena myšlenkou, že rozhodnutí investovat do vzdělávání / poradenství – tedy získávání znalostí, dovedností, know–how a řešení – stojí na počátku událostí, které pozitivně ovlivňují příběh jejich podnikání či kariéry.

Všichni jsou tvůrci svého úspěchu, jsou pány svého příběhu či příběhu své firmy. Mají cíl, volí prostředky a jak ho dosáhnout. Investice do vzdělávání a poradenství jsou pro ty, kteří chtějí být úspěšní, jedny z nejdůležitějších. My to víme a rádi se o tuto znalost dělíme s našimi klienty.

Ostatně o úspěšných a jejich příbězích je konference „Příběhy, které vám ukážou cestu“, kterou naše společnost Profima Effective pořádá 20. června 2013 v Kongresovém centru Zlín. Více na http://www.profima.cz/profil-spolecnosti/novinky/295-manazerska-konference-pribehy-ktere-vam-ukaozou-cestu

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace