Rozšiřte své IT znalosti na certifikovaných kurzech od společnosti Anywhere

Společnost Anywhere poskytuje již více jak 10 let specializovaná IT školení vedená týmem odborníků, kteří při výuce čerpají ze své mnohaleté praxe na reálných projektech.

Staré moudro praví, že ta nejlepší investice je do vzdělání. My se mu snažíme vyjít co nejlépe vstříc, a proto svým zákazníkům nabízíme pestrou paletu certifikovaných školení, které se konají v moderním vzdělávacím středisku v prostorách naší firmy. Mimo těchto veřejných kurzů zároveň pro své klienty sestavujeme školení na míru, které přesně odpovídá jejich specifickým požadavkům. Ty lze v případě potřeby realizovat i na pracovišti zákazníka. Kromě České republiky provádíme školení rovněž na Slovensku.

Vlajkovou lodí našich školení je metodika TOGAF – Framework pro řízení tvorby Enterprise Architektury – představující světově nejpoužívanější standard v této oblasti. Metodika TOGAF popisuje, jak strategicky a dlouhodobě řídit a plánovat Enterprise architekturu v organizaci s využitím „best practises“. Coby akreditovaný člen asociace OpenGroup připravíme naše studenty na zvládnutí mezinárodně uznávané certifikační zkoušky a pro ty, kteří si chtějí své znalosti TOGAFu ještě více prohloubit, máme připravený pokročilý kurz TOGAF Case Studies, jehož záměrem je naučit používání této metodiky v praxi. Obě tato školení vyučujeme v českém i anglickém jazyce.

Být dobrým vývojářem neznamená pouze znalost programovacích jazyků, ale také správné rozvržení práce. Jeden z populárních přístupů dnešní doby reprezentuje agilní vývoj, který si klade za cíl zvýšení produktivity práce a zlepšení kvality software. Společnost Anywhere nabízí školení, kde se seznámíte se základy agilního přístupu k vývoji aplikací reprezentovaným SCRUM frameworkem a zjistíte, jaké výhody přináší ve srovnání s klasickým přístupem. Díky mnoha modelovým situacím během školení si budete moci vyzkoušet fungování ve SCRUM týmu, a to jak v roli ScrumMastera, tak v roli člena týmu. Věříme, že jako členové ScrumAlliance vám předáme všechny potřebné znalosti pro zavedení této metodiky ve vaší organizaci.

V našem širokém portfoliu IT školení si na své přijdou také zájemci o programovací jazyk Java a objektově orientované prostředí. Pravidelně vypisujeme rovněž kurzy datového modelování – Certified Data Modeller – PowerDesigner nebo speciální certifikované školení UML Fundamental.

Mezi horké novinky v naší nabídce patří kurz Základní ovládání Mac OS, který je určen pro všechny, kteří uvažují nad přechodem k operačnímu systému od firmy Apple. Školení na produkty Sybase vás naopak provede nástroji tohoto předního světového dodavatele softwaru. Současnou nabídku kurzů uzavírají SAP BusinessObjects XI ve verzích 3.x a 4.0.

Chcete se o našich kurzech dozvědět více? Přijměte naše pozvání na IT-Breaks, kde se během dopoledne setkáte s odborníky ze společnosti Anywhere na zvolené téma a s našimi klienty či partnery, kteří mohou přednášku i diskusi obohatit o konkrétní zkušenosti z praxe. Odborné snídaně zaměřené na naše školení pořádáme každý týden. Sledujte proto kalendář akcí na našich stránkách www.anywhere.cz, a pokud vás některý ze seminářů zaujme, můžete se na něj zdarma zaregistrovat.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Aktuální seznam kurzů

TOGAF 9
TOGAF Case Studies
ScrumMaster – Agilní řízení projektu
Certified Data Modeller – Power Designer
UML Fundamental (certifikát OMG)
JAVA – úvod do frameworku MAVEN
Fast Track to JAVA 6
Fast Track to BusinessObjects XI 3.x
Fast Track to BusinessObjects XI 4.0
Základní ovládání Mac OS
Školení na produkty SYBASE (Adaptive Server Enterprise, Replication Server, PowerDesigner, atd.)

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace