Série seminářů BUSINESS MASTER CLASSES odstartovala!

Seminář Ivana Pilného zahájil projekt BUSINESS MASTER CLASSES. Pan Pilný promluvil na téma: Trénování mozku - efektivní cesta k jeho lepšímu využití. První ze série přednášek odborníků z praxe se konala 27. listopadu v nově otevřených prostorách Era svět. Projekt BUSINESS MASTER CLASSES je určen pro všechny studenty, kteří mají zájem se nadále rozvíjet a získávat nové poznatky z praxe od předních odborníků.

„Projekt Business Master Classes by měl pomoci studentům nahlédnout do praxe, přiučit se něčemu novému, a nadále se vzdělávat," komentuje myšlenky projektu manažerka vzdělávacích projektů Vladimíra Bendová, a dodává: „Věříme, že všechny ostatní semináře budou stejně úspěšné jako pilotní seminář s Ivanem Pilným, kdy po skončení semináře byli všichni nadšeni, a strhla se dlouhá diskuse".

Pořadatelem těchto seminářů a tvůrcem celého projektu BUSINESS MASTER CLASSES je nezisková organizace BUSINESS LEADERS FORUM sdružující přední české společensky odpovědné firmy. Generálním partnerem projektu je skupina ČSOB, která poskytuje prostor Era svět ke konání seminářů Business Master Classes.

Koučink je o lidech, kteří mají významnou schopnost empatie, není to o certifikování.“
„Úkolem přednášejícího je také respektovat to, co je posluchač schopen přijmout, je potřeba personalizace,"
pravil Ivan Pilný mimo jiné na semináři.

Seminář byl úspěšný a studenti se mohou již brzy těšit na další seminář projektu Business Master Classes, který bude následovat v lednu 2013.

Veškeré nové informace k projektu včetně konkrétních detailů naleznete na: www.csr-online.cz vždy v předstihu.

Pro více informací, prosím, kontaktujte: 

Vladimíra Bendová
manažerka vzdělávacích projektů
GSM: +420 777 185 515
bendova@blf.cz 
 
Business Leaders Forum, 
Štěpánská 61

Palác Lucerna

116 02 Praha 1

www.csr-online.cz 
www.blf.cz

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace