T-Mobile: Vážíme si dodavatelů vzdělávání, kteří rozumějí našim potřebám

profesor Ram Sundaresan z GL&C Europe školí marketing pro společnost T-Mobile

Společnost T-Mobile pravidelně hodnotí, jak jsou zaměstnanci spokojeni s kurzy, které absolvují. U vzdělávacích programů společnosti GL&C se skutečná spokojenost projevuje jinak: „Manažeři, kteří prošli kurzy GL&C, se vrací a poptávají konkrétní lektory na dané téma,“ říká Veronika Mašková, specialistka rozvoje lidských zdrojů společnosti T-Mobile. „Školení se tak vlastně dále prodává samo. Stále chodí manažeři, že by se rádi zúčastnili nebo že by stejné školení chtěli pro celý svůj tým,“ dodává Mašková.

Společnost GL&C se specializuje na manažerské vzdělávání především v oblastech marketingu, managementu a financí. Lektory jsou renomovaní odborníci a profesoři prestižních zahraničních univerzit, kteří jsou navíc schopni vzdělávací modul přizpůsobit potřebám klienta podle odvětví, ve kterém podniká. Případové studie, které jsou nezbytnou součástí kurzů, pochází z archivu Harvard Business School.

GL&C se vyznačuje tím, že klientům dodává kompletní balíček služeb. Podle zaměstnanců společnosti T-Mobile každému školení předchází schůzky, kde se podrobně domlouvá, jaké dovednosti by si zaměstnanci měli osvojit, jak přesně trénink zacílit. Oddělení HR dostane možnost také přímo komunikovat se zahraničním lektorem, který podle potřeb firmy vybere vhodné případové studie. „Společnost GL&C zajistí realizaci kurzu nejen v konkrétním městě, ale i v požadovaném hotelu,“ popisuje svou zkušenost Veronika Mašková, která jménem T-Mobile s GL&C spolupracuje.

Podle Soni Brabcové, zakladatelky společnosti GL&C, je samozřejmostí, že každé školení má svou webovou stránku přístupnou pod heslem. Účastníci si zde najdou popis kurzu, časový harmonogram, profil profesora, informace o místě konání a všechny studijní materiály přístupné ke stažení. Po skončení školení jsou na webu k dispozici fotografie a v neposlední řadě individuální hodnocení účastníků vytvořené profesory.

Co se týče přidané hodnoty pro zaměstnance, T-Mobile potvrzuje výborné zpětné vazby. Zadavatelé kurzů, většinou viceprezidenti a vyšší manažeři společnosti, potvrzují, že to, čím absolventi prošli, opravdu využívají ve své každodenní praxi. Zřejmě proto se po dalších školeních GL&C vytváří v rámci společnosti stále nová poptávka. V září tohoto roku proběhl trénink v oblasti marketingu, který navazoval na loňské školení stejného typu se stejným lektorem. Na březen 2012 připravuje GL&C pro T-Mobile kurz zaměřený na leadership.

Portál HR News požádal společnost T-Mobile o doporučení, čeho si na službách GL&C nejvíce cení. Na prvním místě byla zmíněna právě komplexnost. Firma dováží kvalitní lektory, je samostatná v organizačních záležitostech a celá spolupráce funguje s nadhledem a vidinou dlouhodobého partnerství. Veronika Mašková nakonec dodává: „GL&C zná T-Mobile a dokáže flexibilně reagovat na aktuální situaci ve firmě. Myslím si, že je to díky tomu, že jsou velmi orientovaní na zákazníka.

GL&C Europe s.r.o., www.glc.cz, Soňa Brabcová – 603 22 88 38

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace