Vyhrajte jednodenní vzdělávací kurz dle vlastního výběru od Centra andragogiky

školicí středisko Centra andragogiky v Hradci Králové

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců sehrávají významnou roli pro další vývoj, perspektivu i prosperitu každé firmy. To může potvrdit také majitelka vzdělávací a poradenské společnosti Centrum andragogiky, s. r. o. PhDr. Marie Jírů:

Investice do rozvoje zaměstnanců nepřinášejí výsledky zpravidla hned, spíše s mírným časovým odstupem. Je to přirozené, protože po první fázi, kterou je získání nových znalostí a dovedností, nastává fáze zkoušení, aplikování získaného do vlastní práce.

O tom, že odbornost je důležitá v každém oboru není třeba vůbec diskutovat. Poptávka po odborných kurzech přichází ze všech podnikatelských sfér. Jak říká majitelka Centra andragogiky: „Firma je taková, jak vzdělané má lidi. Je důležité, aby investice, včetně času, vložené do rozvoje zaměstnanců přinesly co nejvíce jak zaměstnancům, tak firmě.

Je mnoho firem, které ještě neví, že zvýšení odbornosti jejich zaměstnanců nemusí být pro firmu téměř žádnou finanční zátěží. Na odborné vzdělávání lze získat peníze z ESF. Centrum andragogiky se angažuje i v této oblasti a zdarma pomáhá firmám se získáním peněz právě na toto vzdělávání. Vzdělávací akce Centra andragogiky probíhají buď „in house“ to znamená přímo u zákazníka, nebo na specializovaných pracovištích v rámci celé republiky. Školí se také v novém supermoderním školicím středisku Centra andragogiky v Hradci Králové.

Tematické okruhy kurzů, z nichž si můžete vybrat:

  • právo - aktualizace vyhlášek, norem, předpisů a nová znění zákonů
  • daně a účetnictví
  • personalistika
  • ICT
  • osobnostní rozvoj
  • marketing
  • zdravotnictví

Více na www.centrumandragogiky.cz

 

Soutěž o poukazy na jednodenní vzdělávací kurz dle vašeho výběru

Vyhrajte jednodenní kurz dle vlastního výběru. Poukazy získají tři tipující, kteří budou nejblíže. Poukaz je platný do konce roku 2016. Místo realizace: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové

Soutěž byla ukončena. Vyhlašujeme výsledky:
 
Otázka: Tipněte si, kolik školicích dní proběhlo pod společností Centrum andragogiky za rok 2015.
 
Centrum andragogiky mělo v roce 2015 celkem 1098 školících dní. Nejblíže svými tipy byly paní Klára P. ze společnosti KP-KOPRO a paní Anna K. ze společnosti Aramark. Třetím výhercem se stala paní Kristýna H. ze společnosti PetCenter za nejodvážnější tip. Gratulujeme!

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace