Zájem je o manažerský výcvik

Průzkum v 68 britských organizacích odhalil, že, bez ohledu na vybavení zaměstnanců odpovídajícími dovednostmi pro jejich práci, tím nejdůležitějším cílem vzdělávání a rozvojových aktivit je zlepšování manažerských dovedností liniových manažerů a vyhovění předpisům a nařízením. Podle průzkumu byly výcvikové rozpočty obecně vyšší v soukromém sektoru. Průměrné roční vydání na jednoho zaměstnance se pohybovalo ve veřejném sektoru kolem 150 liber a v soukromém kolem 413 liber.Zaměření na koučování…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů HR News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte HR News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na HR News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si HR News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace