Seminář: Řízení lidí v multikulturním prostředí

CMC Graduate School of Business v Čelákovicích se svojí partnerskou univerzitou Thunderbird School of Global Management pořádají ve středu 9. dubna od 18:30 v pražské vile Grébovce seminář na téma Řízení lidí v multikulturním prostředí. Seminář se bude zabývat otázkami vlivu národní kultury na přístupy k řízení lidí, porovnáváním různých národních kultur a vlivem kulturních rozdílů na manažerskou komunikaci. Seminář povede přední odborník na téma komunikace a vyjednávání v multikulturním prostředí, profesor Denis Leclerc z Thunderbird School of Global Management.

Profesor Leclerc pochází z Normandie. Na Arizonské státní univerzitě získal titul Master in International Tourism a z L’Universite de Haute Normandie v Rouen ve Francii má titul Maitrise v oboru kulturní geografie (s vyznamenáním). Doktorát v oboru multikulturní komunikace obhájil na Hugh Downs School of Communication na Arizonské státní univerzitě. Zde se jeho zájem a výzkum začal zaměřovat na komunikaci v multikulturním prostředí, globální business a globální vyjednávání. V nedávné době absolvoval program „Vyjednávání a řešení konfliktů“ na Harvardské univerzitě a získal certifikaci COM/COI od Training Management Corporation.

Dr. Leclerc vyučuje v různých programech Thunderbird, v klasickém MBA programu, on-line programu On-Demand MBA, Exekutivním MBA, specializovaných programech pro firmy LGE, ExxonMobil a v rámci mezinárodního konsorcia Thunderbird.

CMC a Thunderbird se staly partnery v roce 2003, kdy začaly společně nabízet program Executive MBA in Global Management v Evropě. Od října 2003, kdy svá studia zahájila první třída, se programu EMBA zúčastnilo více než sto exekutivních studentů z 23 zemí: Brazílie, Bulharsko, Česká republika, Francie, Chorvatsko, Indie, Island, Itálie, Kanada, Kuvajt, Makedonie, Německo, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Saudská Arábie, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy, Švýcarsko, Turecko a Ukrajina. Další ročník tohoto unikátního programu začíná v září 2008.

-kk-

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace