Velké finále se blíží - již za měsíc zvolíte Osobnost HR roku 2011

Již pouze měsíc nás dělí od přímé volby Osobnosti HR roku 2011. Slavnostní vyhlášení bude součástí 6. ročníku odborné konference HR Management 2011. Ta se uskuteční ve středu 5. října v prostorách OREA Hotelu Pyramida v Praze.

„Letošní ročník konference HR Management zaznamenává řadu změn, novinek a inovací,“ uvádí odborná garantka celého projektu Alena Kazdová, šéfredaktorka odborného časopisu HR Management z vydavatelství Economia. Poprvé v historii bude například prostřednictvím hlasovacích zařízení volena Osobnost HR přímo na konferenci, a to z kandidátů nominovaných v regionálních kolech soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2011.

Mezi 10 nominovaných patří: Barbora Schelová (Robert Bosch), Milan Kohout (WITTE NEJDEK), Zdeněk Molčan (SCA Packaging Česká republika), Hana Krbcová (ČEZ), Vladimíra Michnová (LINET), Josef Šindelka (Red Hat), Bohdan Wojnar (Škoda Auto), Lenka Drbohlavová (Valeo Autoklimatizace), Hana Pitnerová (Hella Corporate Center Central & Eastern Europe), Štěpánka Jenešová (Wistron InfoComm Czech). Tímto blokem programu provede všechny zúčastněné moderátor Jan Kovařík.

„Věříme, že přímá volba Osobnosti HR 2011 bude příjemným zpestřením celodenní konference a také velkou příležitostí pro účastníky setkání, jak aktivně podpořit svého kandidáta,“ říká spoluorganizátor akce Antonín Parma z Blue Events. „Kromě hodnotného odborného programu je navíc pro konferenční účastníky v průběhu dne připravena i řada překvapení, včetně soutěží o skvělé ceny,“ dodává.

A jak to všechno začalo? Výběr jednotlivých osobností vykrystalizoval v průběhu ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku, za jehož realizací stojí společnosti Fincentrum a Sodexo - Řešení pro motivaci. Každý ze členů poroty nominoval pro každé regionální vyhlašování celkem 3 osobnosti z krajů spadajících do vymezené regionální oblasti. Do celostátního kola pak postoupili vždy první tři z každého regionálního vyhlašování + 1 osobnost s nejvyšším procentem hlasů dosažených v regionálním kole.  Desítka nominovaných osobností byla představena na vyhlašování celostátního kola Zaměstnavatele roku 14. 6. 2011 v pražském hotelu Marriott.

Odborným garantem společného projektu vydavatelství Economia a společnosti Blue Events je časopis HR Management, generálními partnery projektu jsou společnost Grafton Recruitment, zaměstnanecký portál Spráce.cz a Sodexo Zaměstnavatel roku. Exkluzivním partnerem ocenění Osobnost HR 2011 je společnost Raiffeisenbank.

Veškeré další informace o programu konference, možnostech spolupráce nebo propagační podpory a online registrační formulář naleznete na stránkách www.hrevent.cz.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace