Vyzkoušejte si pro sebe i vaše zaměstnance online vzdělávací službu Selflearning na měsíc zdarma a poté s 50% slevou

Pro hasiče, zaměstnance policie ČR, zdravotníky, pečovatelskou službu a zaměstnance nemocnic zdarma až do konce roku 2020!

Selflearning již nyní využívají tisíce zaměstnanců z celé ČR a to včetně firemních klientů, jako je ČEZ či VZP.

Selflearning je internetový vzdělávací portál, který funguje na principu monitoringu stovek předních internetových zdrojů z oblasti osobního i profesního rozvoje. Většinu článků máte k dispozici v ČJ i AJ a můžete jej využít i pro samostudium angličtiny.

Podívejte se, jak funguje Selflearning ve společnosti ČEZ

 

Chci si Selflearning vyzkoušet ZDARMA

Selflearning je zdrojem pozitivních impulsů

Náklady na Selflearning jsou v porovnání s klasickými prezenčními kurzy minimální. Měsíčně jsou to řádově desítky až stovky korun na jednoho zaměstnance v závislosti na počtu zakoupených licencí.

  • Vaši lidé nemusí nikam cestovat a studium zvládnou během každodenní práce či z domova.
  • Průběžné vzdělávání navíc vykazuje lepší výsledky než jednorázová účast na kurzu.
  • Tyto se navíc dají velmi dobře změřit pomocí sledování statistik čtenosti a hodnotících dotazníků.

Selflearning v mobilní aplikaci

Mobilní aplikaci Selflearning si můžete stáhnout pro zařízení se systémem iOS a Android. Selflearning tak budete mít stále při sobě a můžete jej používat, kdykoliv budete připojeni k internetu.

Další informace naleznete v popisu služby Selflearning a v ceníku.

Máme pro vás připravenou ukázkovou variantu na měsíc zdarma. Při objednávce do konce června získáváte 50% slevu z ceníkových cen.

Zaregistrujte se prosím zde, zašleme vám přístupové údaje pro využívání služby na měsíc zdarma. Nabídka platí i pro vaše kolegy.

Pokud si přejete aktivovat verzi zdarma do konce roku 2020 pro výše uvedené skupiny zaměstnanců (hasiče, zaměstnance policie ČR, zdravotníky, pečovatelskou službu a zaměstnance nemocnic), prosíme, uveďte toto při vaší registraci či komunikaci s helpdeskem. Verze zdarma bude vám a vašim kolegům automaticky nastavena až do konce roku 2020.

V případě jakýchkoliv otázek ohledně služby Selflearning kontaktujte naši HELPLINE na tel. +420 731 168 890 či emailem info@selflearning.cz