Jak zvedat úspěšnost businessu o desítky procent? Zúčastněte se „Terapie“ Customer Experience

Další ze série HR ZOOM SNACKŮ v podobě webináře, tentokrát na téma Terapie CX - jak dosáhnout obchodního úspěchu a ještě ho navýšit. O tipy a zkušenosti se zdarma podělí společnost Image Lab čtvrtek 1. října. 

Image Lab.

Společnost Image Lab zve na HR ZOOM SNACK věnovaný „Terapii“ Customer Experince. Představí vám ty nejnovější a velmi efektivní postupy, které ve výsledku přinášejí výrazné navýšení obchodního úspěchu. V rámci webináře se s vámi podělí o vlastní zkušenosti z rozvoje v různých typech businessu.

Jaká témata společně otevřete?

  • Jak efektivně ovlivnit kvalitu CX a dosahovat skvělých výsledků
  • Neuropsychologie v CX praxi – jak motivovat klienta v kontaktu k vytvoření vztahu
  • Investice s návratností ve vteřinách

Termín konání: čtvrtek 1. října 2020 od 10:00 do 11:30 hodin

REGISTRACE

Přístupové údaje budou zaslány po dokončení registrace.

Tématem vás provede: MUDr. Martin Kalenda, MBA – i proto je v názvu pojem terapie. Je nejenom lékařem v týmu Canadian Medical, ale především zakladatelem a jednatelem Image Lab. Společnosti, která se tématu Customer Experince věnuje v řadě projektů více než 20 let. Mezi její klienty patří např. ČEZ, Porsche ČR, ŠKODA Auto, ČSOB, STOCK, ESET, Ensana hotels a celá řada dalších společností.

Workshop je určen pro: ředitele, manažery a specialisty na vzdělávání, HR business partnery. Není určeno poradenským a vzdělávacím firmám  a lektorům.