Marks and Spencer zavádí nový program benefitů

Britský maloobchodní řetězec Marks and Spencer spustil nový program zaměstnaneckých výhod, který zahrnuje volné dny pro charitativní dobrovolnické činnosti nebo speciální webové stránky věnované zdraví a spokojenosti zaměstnanců. Cílem programu s názvem Spotlight je ocenit zaměstnance, kteří poskytují vynikající služby zákazníkům.

Základem programu je hodnocení prostřednictvím bronzových, stříbrných a zlatých karet, které mohou zaměstnanci vyměnit za odměny z firemního katalogu, včetně iPodů, hodinek nebo výběru vín. Kromě toho se uděluje cena hvězdného zaměstnance měsíce na úrovni prodejen, hvězdného zaměstnance čtvrtletí na úrovni regionů a hvězdného zaměstnance roku na úrovni jednotlivých zemí, v nichž Marks and Spencer působí.

Novinky představuje charita a zdraví

Do programu odměn byla nově zapojena charitativní činnost, která se již v minulosti setkala u zaměstnanců s velkým zájmem. Zaměstnanci tak nově získali možnost zapojit se do charitativního projektu dle své volby, přičemž jim den práce na tomto projektu bude proplacen jako placená dovolená.

Novinkou jsou také webové stránky PlanAHealth.com, které představují interaktivní prostor pro informace ohledně zaměstnaneckých benefitů, informativní odkazy, videa, diskusní skupiny či možnosti spojení s odborníky za účelem zlepšování zdraví a spokojenosti zaměstnanců.

-kk-

Zdroj: Employee Benefits - britský portál věnovaný zaměstnaneckým výhodám
Zobrazit přehled článků ze zdroje Employee Benefits