Doporučené akce pro HR a management

Pořádáte konferenci a chcete ji zobrazit zde? Spojte se s námi ohledně mediálního nebo jiného partnerství.

Táta v 21. století - Důležitost pro dnešní generaci

21.3.2024 | Praha 5

Konference je určená pro zaměstnavatele, business lídry, experty z HR a diverzity a všechny, koho zajímá, jaká je role táty (nejen) v práci.

Dozvíte se, proč je táta důležitý pro zdravý vývoj dítěte, jakým výzvám tátové čelí, jak je možné překonat předsudky a překážky a jakým přínosem může být zahrnutí tématu otcovství do firemní kultury zaměstnavatele.

Dozvíte se mnoho informací o otcovství od expertů z vědecké sféry, osobní příběhy tátů-manažerů, i příklady z praxe od expertů z byznysu. 

PMF Institut - Program HR Manažer 2024

25.9.2024 | Praha

Program je určen pro HR manažery, zkušené HR odborníky a vedoucí pracovníky s komplexním pohledem na řízení lidí i společnosti, se zájmem o aktivní propojování vedení a rozvoje  zaměstnanců s potřebami byznysu.

PMF Institut - Program HR Profesionál

13.3.2024 – 14.5.2024 | Praha 10

Program je určen HR generalistům, kteří chtějí získat hlubší vhled do jednotlivých oblastí a HR specialistům se zájmem rozšířit si pohled na celou HR oblast. Cílem vzdělávacího programu je připravit všestranné odborníky ke zvládnutí všech oblastí HR práce.

Konference LEARN & DEV 2024 Praha

19.6.2024 | Praha 10

Šestý ročník již tradiční konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků. Těšit se opět můžete na zajímavá témata, řečníky a praktické aplikační workshopy. A samozřejmě na neformální atmosféru, setkání a diskuse s kolegy z oboru.

Konference HR Know How 2024 - Pět generací a AI v digitálním světě práce

16.5.2024 | Praha

Zveme vás na naši každoroční konferenci HR Know How, která se tentokrát zaměří na otázku jak na spolupráci 5 generací spolu s vlivem digitalizace a umělé inteligence na pracovní trh. Připojte se k nám, abyste společně s námi prozkoumali, jak digitální revoluce spolu s umělou inteligencí ovlivňuje různé generace a formuje naši budoucnost. Očekávejte inspirativní přednášky, interaktivní workshopy a možnost propojit se s osobnostmi v oblasti digitálního vývoje.

HR Inspirace: Současné trendy v HR z pohledu AI a dat

20.3.2024 | Praha

Nahlédneme do budoucnosti lidských zdrojů a moderních pracovních postupů. Témata, kterými nás odborníci z Microsoftu provedou jsou například Současné trendy v HR z pohledu AI a dat, Představení průzkumu Work Trend Index a jak mění AI produktivitu nebo Ukázka nástrojů pro HR (digitální, AI, data).

online HR Inspirace: Benefity v kontextu legislativních změn

25.4.2024 | ONLINE

S účinností od 1. 1. 2024 došlo v rámci konsolidačního balíčku k řadě změn v oblasti zaměstnaneckých benefitů a dalších plnění poskytovaných zaměstnavatelem svým zaměstnancům. K tomuto tématu jsme připravili online HR Inspiraci, kde tyto změny více vysvětlí právník, daňař a zástupci několika firem, kteří s námi budou sdílet své praktické zkušenosti, jak letos nastavují systém zaměstnaneckých výhod.

Konference LEARN & DEV 2024 Bratislava

5.6.2024 | Bratislava

Poprvé v Bratislavě! Tradiční konference Firemního vzdělávání pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků pod novým názvem LEARN & DEV.

Těšit se opět můžete na zajímavá témata, řečníky a praktické aplikační workshopy. A samozřejmě na neformální atmosféru, setkání a diskuse s kolegy z oboru. A samozřejmě něco navíc! :)

Konference Propojení CX a EX jako strategie firemního úspěchu

21.3.2024 | Praha

Udržet si loajální zákazníky a zaměstnance, získávat nové a rozvíjet konkurenceschopný byznys je strategie mnoha firem. Jednou z cest je zlepšování zákaznické zkušenosti CX a zaměstnanecké zkušenosti EX. Ve vnímání jejich důležitosti jsou však z pohledu managementu firem zásadní rozdíly, EX za CX často pokulhává a obě oblasti nejsou propojené. Dle studie Global Voices of Experience z podzimu 2023, které se účastnilo přes 1000 CX a EX expertů z celého světa, vyplývá, že 38% firem neanalyzuje nikdy CX a EX data dohromady.

Business Brunch ® - Odvaha ke změně a odvážná organizace

23.7.2024 | ONLINE

Na našem - vašem Business Brunch® budeme prolínat individuální a organizační rovinu. Už v dávných dobách se mluvilo o odvaze a statečnosti jako o ctnosti, bez které ostatní ctnosti nemohou být. Archaické slovo ctnost si můžeme nazvat v dnešním jazyce jako zdatnosti či kompetenci. Odvaha se může projevit v různých oblastech a dnech našeho života.

Ve své podstatě je odvaha vystoupení ze zóny komfortu. Je to odvaha být, odvaha ke zklamání, ale i odvaha se nebránit. Rozpracujeme si nejrůznější odvahy. Budeme mluvit o tom, co si představit pod odvážnou organizací a proč je důležité vytvářet prostředí, ve kterém je odvaha podporována, včetně odvahy k neúspěchu. Proč potřebujeme odvážnou organizaci? Protože otevírá nové možnosti. Pojďte s námi hledat nové možnosti. 

Business Brunch ® - Pocit vlastní hodnoty

8.10.2024 | ONLINE

Budeme se zabývat pociťováním vlastních možností. Velmi často můžeme slyšet, že generace, které vyrostly v blahobytu, jsou méně odolné a zranitelné. Proto se znovu objevuje koncept nezdolnosti. Budeme se zamýšlet nad tím, proč je nezbytné stát se odolným, ale také zůstat křehkým a zranitelným, a jak jedno nejde od druhého oddělit. Když bychom si vytvořili brnění, přes které by se nás nic nedotklo, tak se staneme neživotnými.

Nezdolností a křehkostí se budeme zabývat nejen individuálním rozměrem. Například se může dočíst, jak která banka prochází zátěžovými testy. Každá organizace potřebuje mít pocit vlastní hodnoty, být odolná, zvládat nejistoty a nepříznivé podmínky. Když jedem na hranici svých možností, tak nezbytně zažíváme neúspěchy.  

Business Brunch ® - Učící se organizace dnes

17.12.2024 | ONLINE

Je to již mnoho let, kdy Peter Senge vydal publikaci, která vzbudila rozruch. Má co říci i dnes? Jak se posunula během posledních let a jak se prolíná s knowledge managementem. Učící se organizace je dynamickým systémem, který se nepřetržitě adaptuje a hledá zlepšení. Naplňuje model RAP, tedy od reakce, přes adaptaci k prosperitě.

Učící se organizace vytváří prostředí permanentních změn a inovační kulturu, která narušuje status quo. Učící se organizace posiluje sebeřízení, odpovědnost, strategické a designové myšlení každého spolupracovníka. Budeme si vnášet konkrétní příklady z různých organizací a vytvářet vědomí, že žádná z nich nemůže říct, že už se vše naučila. Taky budeme mluvit o tom, že učící se organizaci nelze redukovat na propracovaný systém vzdělávání. 

Business Brunch ® - Celoroční balíček 2023

2.4.2024 – 17.12.2024 | ONLINE

Business Brunch® je inspirativní vzdělávací akce, kterou navštěvují pracovníci, manažeři, personalisté a ředitelé z různých organizací. Stěžejním bodem programu je vystoupení řečníka, který hovoří o důležitých, ale zároveň aktuálních tématech. V neposlední řadě je součástí každého setkání také virtuální kurz, tištěná příručka a videa.

Business Brunch® se skládá z několika dílčích přednášek, které se navzájem doplňují a tvoří tak komplexní rozvojový program. I v roce 2024 se na Business Brunch® budeme potkávat ONLINE.

O to, aby byly přenosy co nejkvalitnější, se postaráme v našem profesionálním vysílacím studiu vybaveném špičkovou technikou.

Business Brunch ® - Budování důvěry

2.4.2024 | ONLINE

Svět se dal do pohybu již před pandemií. Pohyb zpochybnil mnohé jistoty, ale také se zvýšila nedůvěra. Přitom důvěra je pro organizace klíčová, aby mohly být úspěšné. Je to důvěra v sebe, ve svou prospěšnost, v orientaci na druhé, které stojí mimo ni. Rozvoj důvěry společnosti neznamená naivitu. Důvěra je leckdy spojována s pocity jistoty. Jenže pravý opak je pravdou.

Důvěra a nejistota jsou nerozlučnou dvojicí. Předpokladem důvěry je otevřená komunikace, respekt a vzájemnost. Důvěra z hlediska psychologického, sociologického, manažerského je základním kamenem euroamerické civilizace. V dnešní emoční a dezinformační době získává na ještě větší důležitosti. Důvěra nás bude provázet i dalšími tématy. Jaký je vztah mezi důvěrou a kontrolou? Více se dozvíte na našem - vašem Business Brunch®.  

Pracovní právo a personalistika 2024

21.3.2024 – 22.3.2024 | Senohraby

Čekají Vás 2 dny nabité odbornými přednáškami, moderními trendy v oboru, diskuzemi s předními odborníky ale také s wellness a relaxací v krásné přírodě kousek od Prahy.

V čele s 15+ experty a inspirativními odborníky z předních společností v ČR Vám předáme informace o novinkách v legislativě, digitalizaci nebo umělé inteligenci v oblasti pracovního práva. Jak na úspěšný nábor, moderní benefity i jak se vyhnout nejčastějším chybám, se dozvíte v nabitém dvoudenní programu.

Výpis 115 z celkem 15