Doporučené akce pro HR a management

Pořádáte konferenci a chcete ji zobrazit zde? Spojte se s námi ohledně mediálního nebo jiného partnerství.

Konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2023 Praha

14.6.2023 | Praha 10

Šestý ročník již tradiční konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků. Těšit se opět můžete na zajímavá témata, řečníky a praktické aplikační workshopy. A samozřejmě na neformální atmosféru, setkání a diskuse s kolegy z oboru.

Business Brunch ® Letní speciál: Struktura a Time management

25.7.2023 | Jihomoravský kraj

Time management nemusí být o tom, jak toho co nejvíce narvat do vymezeného času. Naučte se nalézt zdroje vašich časových ztrát v průběhu dne a úspěšně je eliminujte. Prozradíme, jaké existují individuální rozdíly ve vnímání a plánování , seznámíme vás se zloději času a představíme si náš model FRESCO. N a závěr určitě poradíme tipy a triky pro každý den, které Vás donutí zamyslet se nad časem z širšího hlediska. Náš letní speciál přinese odborné rady a pomůže Vám lépe poznat své potřeby.

Showcase LEARN & TECH 2023 Praha

14.9.2023 | Praha 10

Pátý ročník eventu Firemního vzdělávání zaměřeného na prezentaci online a digitálních technologií pro firemní vzdělávání. ​Unikátní showcase tvůrců moderních e-learningů, vzdělávacích webů a výukových videí, aplikací, videotréninků, rozšířené či virtuální reality.

Business Brunch ® Umění dialogu a respekt

26.9.2023 | Jihomoravský kraj

Jasné předání zprávy tvoří základ úspěchu jednání a opravdový respekt se rodí z porozumění druhému a z úcty k sobě samému. Odlišíme si diskusi, debatu a dialog, každý má totiž své místo. Řekneme si proč je důležité umět pochybovat nejen o něčem mimo mě, ale i o sobě a jak si přitom projevovat respekt, který si bude odlišovat od tolerance. Rádi Vám také objasníme základní principy úspěšného dialogu a prozradíme, jakým chybám se vyvarovat. Taktéž se budeme věnovat tématu hranic. 

Business Brunch ® Týmové učení

7.11.2023 | Jihomoravský kraj

Funkční vztahy mezi pracovníky jsou klíčové, přesto se snadno zanedbávají pod vahou urgentních problémů a pracovního tlaku. Každý něco ví, na něco slyší a každý může mít užitečnou roli v týmu, která mu sedí. Budeme mluvit o tacitních znalostech, které se nejlépe předávají, když lidé dělají spolu. Na listopadovém Business Brunchi® se budeme tedy věnovat metodám týmového učení a perspektivám týmové práce, která se stává základní jednotkou řízení namísto jedince. 

Business Brunch ® Vánoční speciál

19.12.2023 | Jihomoravský kraj

Vánoční Brunch se opět zaměří na nejaktuálnější a důležitá témata. Můžete se těšit na příklady z praxe i přednášky odborníků - našich hostů, kteří Vám přinesou nejen jiný pohled, ale i inspiraci.

Výpis 16 z celkem 6