Siemens našel odpověď na globální uznání zaměstnanců

Elektrotechnický koncern Siemens zaměstnává 60 tisíc lidí ve více než 190 zemích světa. Není proto divu, že ještě do nedávna uplatňoval široké spektrum programů pro odměňování a uznávání zaměstnanců. Zároveň si však uvědomoval, že potřebuje jednotný celofiremní program. Od roku 2010 proto realizuje tuto svou vizi například pomocí jednotného schématu pro uznávání zaměstnanců s názvem You Answered.

Tento program doplňuje globální reklamní kampaň Siemensu s názvem Answers. „Ukazuje, jak Siemens dokáže odpovědět na nejsložitější otázky současného světa ohledně ochrany životního prostředí, rozšiřování měst nebo stavební infrastruktury. Odpovědi poskytují naši zaměstnanci a program You Answered jim za jejich přispění poskytuje uznání,“ citoval server employeebenefits.co.uk ředitelku odměňování Siemensu Susan Brownovou.

Propojení interního programu uznávání zaměstnanců s externí reklamní kampaní umožnilo společnosti zdůraznit její hodnoty a přímo provázat výkonnost zaměstnanců s úspěchem organizace.

-kk-

Zdroj: Employee Benefits - britský portál věnovaný zaměstnaneckým výhodám
Zobrazit přehled článků ze zdroje Employee Benefits