Vyhrajte vstupenky na mezinárodní konferenci Porozumění lidské mysli

Vytisknout

konference Porozumění lidské mysli

Zajímá vás jak dosáhnout šťastných vztahů v práci nebo rodině? Jak se přestat stresovat, jak správně vést lidi a jak je významně ovlivňovat? Máte nějaké zlozvyky nebo dokonce závislosti, jichž se chcete zbavit? Chcete mít vždy po ruce správné řešení problémů nebo nová kreativní řešení situací? Pak je pro vás určena konference Porozumění lidské mysli, která se koná v Praze od 18. do 19. května.

Naši mysl používáme každým okamžikem našeho života a ve všem, co děláme: práce, sporty, studia, vztahy, zájmy… Lidé zřídka kdy rozumějí báječnému daru naší mysli, myšlenky a vědomí nebo kompletně nepochopí, jak mysl pracuje.

Školy, kurzy, školení, většina psychologie nebo i svépomocné praktiky upírají svou pozornost na vnější svět - na očividné chování a zvyky. Což je jen špičkou ledovce. Zatímco to opravdu významné se děje uvnitř. V The Human Potential Academy z.s. vnímáme velkou mezeru v našem vzdělání o tom, jak funguje psychologie zevnitř ven.

Díky osvojení si základních principů fungování lidí se mnohým podaří dosáhnout výjimečných výsledků v obchodní nebo sportovní sféře, změnit jejich osobní život, překonat stres a těžké životní situace, najít v sobě kreativitu, lásku, dobrou vůli a mír.

Porozumění mysli směrem zevnitř ven je zároveň jednoduché a hluboké. A není to určeno jen profesionálům, psychologům nebo koučům. Je to pro všechny. Pro děti, mladé sportovce, dorost, rodiče, obchodníky nebo lidi ve vedení společností, protože tento princip je pravdivý pro všechny.

Špičkoví mluvčí z celého světa budou mluvit o principech chodu naší mysli a dopadu tohoto revolučního porozumění na vzdělávání, obchod, vztahy, sporty a individuální zkušenosti, a to na konferenci Porozumění mysli, konající se v Praze ve dnech 18. a 19. května 2018.

Soutěž o vstupenky

Soutěžte s námi o dvě vstupenky na konferenci v celkové hodnotě 13 000 Kč.

Soutěž probíhá do 20. 4. 2017. Pravidla soutěže.

Konference je rozdělena do dvou dnů a každý den do dvou bloků. Dopoledne vystoupí řečníci, mezi nimiž je například Loredana Popasav, transformativní koučka v ČR spolupracující převážně s nejlepšími kreativními společnostmi, Martin Jotov, transformativní kouč, Michael Neill, supercoach, mezi jehož klienty patří členové královských rodin, nejlepší herci a manažeři světa nebo Dr. Amy Johnson, která se specializuje na zvyky a závislosti.

Z významných českých osobností vystoupí například Drahomíra Mandíková z Asahi Group nebo Jan Binar, ředitel společnosti McCann. Ze Slovenska přijede i skvělý sportovní mentální kouč Michal Kopčan. Každé odpoledne pak bude věnované workshopům, kterých bude celkem dvanáct druhů, 24 každý den.

Cílem konference je zaplnit mezeru ve vzdělání všeobecnou pravdou o tom, jak lidé fungují a jak dosáhnout skutečného potenciálu lidské mysli. Konference bude tlumočena do češtiny a angličtiny.

Zarezervujte si své místo již dnes.

Všichni účastníci s dvoudenní vstupenkou nebo vstupenkou na páteční program jsou pozvaní také na křest českého vydání knihy Michaela Neilla Prostor uvnitř, který se bude konat za doprovodu jazz bandu a se sklenicí dobrého českého piva.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace