Kvalifikace ACCA nabízí atraktivní benefit pro odborníky na finance a účetnictví

Vytisknout

Zdravé finance představují jeden ze základních pilířů pro jakoukoli prosperující firmu. Zodpovědnost za tuto stránku podnikání leží zejména na finančních ředitelích, manažerech, specialistech či účetních. Uvedení pracovníci si důležitost své role velmi dobře uvědomují. A co vy?

Nabídněte svým zaměstnancům i talentovaným kandidátům profesní vzdělávání na vysoké úrovni. Umožněte jim získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci v oblasti financí a účetnictví.

Zaměstnavatelé, kteří chtějí patřit mezi lídry v oblasti svého podnikání, si díky pečlivému sledování situace na pracovním trhu uvědomují, že pokud si chtějí udržet klíčové zaměstnance či získat nové talenty, musí nabízet mnohem více než jen „standardní sadu“ firemních benefitů.

Kvalifikace ACCA splňuje kritérium atraktivní zaměstnanecké výhody, protože představuje jedinečný způsob, jímž lze dosáhnout profesního růstu. Absolventi studia totiž získají komplexní a v praxi uplatnitelné znalosti v oblasti finančního řízení, managementu či účetnictví.

Získání členství v ACCA je podmíněno úspěšným složením 14 písemných zkoušek, které prověřují znalosti z oblasti účetnictví, daní, managementu, strategického plánování, práva či etiky podnikání. Nezbytnou podmínku absolutoria tvoří rovněž minimálně tříleté pracovní zkušenosti získané pod odborným dohledem. Celé studium trvá v průměru 4 roky a probíhá kompletně v angličtině.

Kvalifikace ACCA představuje dlouhodobou investici do vzdělání talentů, která zároveň slouží i jako výborný retenční nástroj pro zaměstnavatele, motivační faktor či nástroj posilující loajalitu zaměstnanců vůči firmě.

Association of Chartered Accountants (ACCA) působí ve více než 170 státech. Díky aktuálnímu počtu zhruba 131 500 členů a 362 000 studentů se jedná o jednu ze světově největších a nejrychleji rostoucích organizací profesionálu v oblasti financí. ACCA získala za dobu své stoleté existence značnou prestiž i uznání po celém světě. Pro členy i zaměstnavatele, u nichž tito odborníci pracují, proto představuje známku vysoké úrovně odborných znalostí a profesionality.

Proč studovat ACCA s PwC Akademií?

  • PwC Akademie nabízí tzv. on-boarding kurzy (1-2 dny) před začátkem vlastního studia ACCA. Kurzy umožňují otestovat talenty firmy z odborných znalostí a angličtiny pro následný výběr vlastních účastníků studia ACCA zaměstnavatelem.
  • Studium ACCA je možné rozdělit do tří fází (junior, senior, talent) a za každou získat certifikát (Diploma in Accounting & Business, Advanced Diploma in Accounting & Business, ACCA Qualification).
  • Úspěšnost studentů ACCA, kteří se vzdělávají v rámci PwC Akademie, se pohybuje mezi 70-80 %, zatímco celková úspěšnost českých studentů je průměrně kolem 50 %.
  • PwC Akademie je od roku 2010 „platinovým partnerem“ pro poskytování nejvyšší úrovně kvalifikace ACCA (Platinum Approved Learning Partner).
  • Všechna školení PwC Akademie vedou manažeři a odborníci společnosti PricewaterhouseCoopers, kteří disponují letitou praxí v oboru a vysokou úrovní profesionality.

Reference studentů

"CGI se v Praze rozhodlo vybudovat celosvětové středisko, které bude poskytovat finanční a obchodní podporu pro většinu společností skupiny CGI. Na tento krok se museli připravit i všichni naši účetní - tohoto cíle šlo dosáhnout pouze prostřednictvím řádné profesní kvalifikace a rozvoje. Naše první volba pro získání celosvětové uznávané kvalifikace v oblasti financí a účetnictví byla ACCA. CGI plně participuje na studijních programech ACCA, a to včetně poplatků ACCA i kurzů poskytovaných PWC Akademií.“

Pavel Malinek FCCA, finanční ředitel, CGI CS&EE and Poland

 

"Přípravný kurz ke zkoušce P3 byl skvělý. Získala jsem praktické rady a procvičila si mnoho příkladů. Pragmatický přístup lektorky k jednotlivým tématům mi významně pomohl k velmi slušnému bodovému zisku. Děkuji celému týmu Akademie za přípravu."

Petra Švarcrová, Financial Controller, Dobrov & Family Group

Zjistěte si více podrobností o studiu ACCA od PwC Akademie.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace