Vyhrajte vstup na 4. ročník recruitment & sourcing konference EVOLVE! Summit

Letošní EVOLVE! Summit proběhne ve dnech 13. – 14. listopadu 2018, opět v brněnském SONO Centru, a znovu otřese se zaběhnutými způsoby náboru.

Evolve Summit 2018

Na konferenci vystoupí více než 20 řečníků, včetně odborníků z USA, Anglie, Polska a Slovenska. Samozřejmě nebudou chybět ani významná jména z české scény.

Během 2 dní návštěvníky čeká nabitý program na celkem 3 pódiích, nově jsou do programu zařazeny i praktické workshopy. Nebude chybět ani partnerská zóna, bohatý doprovodný program, nová underground scéna a networkingová afterparty s kapelou Ukulele Orchestra jako Brno.

Pro koho je akce určena?

Konference je určena pro HR specialisty z interního i externího náboru, konzultanty personálních agentur a jejich manažery, pro headhuntery, sourcery, personalisty… zkrátka pro všechny, kteří chtějí nakopnout své HR a mít skvěle zvládnutý recruitment.

Jaký bude letošní program?

Zazní témata jako behaviorální ekonomie v HR a její vliv na podvědomé rozhodování kandidátů, nejčastější chyby při aplikaci HDPR a návod, jak se jim vyhnout, podíváme se na nejnovější chatboty a využití umělé inteligence v náboru.

Účastníci se dozvědí více o náborovém marketingu a jak postupovat, pokud chtějí začít točit video pro nábor, chybět nebude ani návod, jak budovat značku zaměstnavatele a na co si dát pozor.

Dále se recruiteři a sourceři mohou těšit na témata jako budoucnost recruitmentu a sourcingu, jak automatizace mění svět náboru a jak se na to ve své firmě co nejlépe připravit. Kompletní program najdete již brzy na našem webu.

Soutěž o volnou vstupenku

Jednomu z vás uděláme radost dvoudenní volnou vstupenkou v hodnotě 8000 Kč. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky a pak mít trochu štěstí při losování. Soutěž probíhá do 17.9.2018 do 23:59. Výherce bude vyhlášen 18.9.2018 na sociálních sítích EVOLVE! events.

Prodej vstupenek

I když nebudete mít štěstí v soutěži, stále si můžete pořídit vstupenky za výhodnější cenu 8000 Kč bez DPH, která platí do konce září, od 1. října pak zdražujeme. Zajistěte si proto své vstupenky včas.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace