Bavíte se v práci dobře?

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Práce a zábava jsou dnes pro většinu lidí dva neslučitelné pojmy, přesto tomu tak v minulosti bylo. Dnešní hektické tempo života nám dělá problémy – mobilní telefony, faxy a videokonference nám nedopřejí klid. Nemůžeme si být jisti ani svou prací, musíme-li hledat novou, začínáme od začátku mezi cizími lidmi.

Většina manažerů stále ještě žije v době temna – nedůvěřují zaměstnancům, chovají se diktátorsky a elitářsky. Nové trendy však prosazují práci v příjemném prostředí a udržení rovnováhy mezi prací a osobním životem. Možná by ale bylo lépe udělat právě z práce příjemnou součást života.

Lidé mají rádi úkoly, v nichž vyniknou, dobře se naopak necítí, je-li jejich spolupráce odmítána. Vedení, které respektuje jejich potřeby a zájmy, má určitou vizi, umí ukázat hodnotu firmy a dokáže se spolu se zaměstnanci radovat z dokončených úkolů, má větší šanci na úspěch.
Zdroj: HR-free - americký portál zaměřený na lidské zdroje a management
Zobrazit přehled článků ze zdroje HR-free

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace