CA Technologies sází na globální wellness program

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Přední světová softwarová společnost CA Technologies rozšiřuje svůj globální wellness program do svých poboček v Německu, Rakousku, Španělsku, Portugalsku a Izraeli. Pokračuje tak ve své strategii posílení angažovanosti a morálky zaměstnanců za současného zachování kontroly nad náklady na zdravotní péči. Informoval o tom server employeebenefits.co.uk.

Program s názvem Balance Your Life vznikl ve Spojených státech a je určen nejen zaměstnancům, ale i jejich rodinám. V roce 2009 byl zaveden v pobočkách firmy ve Velké Británii a v roce 2011 ve Francii a Itálii. Cílem programu je dlouhodobě vzdělávat zaměstnance v tom, jak mohou lépe řídit své vlastní zdraví. Zahrnuje například zdravotní prohlídky, řízení stresu, masáže nebo nutriční poradenství.

Některé součásti programu jsou navíc připravovány na míru jednotlivým zemím. V Itálii, kde je mezi zaměstnanci hodně kuřáků, například firma připravila preventivní program zaměřený na zdravé plíce. V Izraeli, kde je v řadách CA Technologies hodně mladých lidí, pak funguje více možností fyzických aktivit.

-kk-

Zdroj: Employee Benefits - britský portál věnovaný zaměstnaneckým výhodám
Zobrazit přehled článků ze zdroje Employee Benefits

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace