Otestujte svou firemní strategii vzdělávání a rozvoje

Jak si vaše organizace stojí v otázce vzdělávání? Tušíte, že máte jako firma rezervy, ale nevíte, kde začít? Otestujte bezplatně online Radar firemního vzdělávání a rozvoje od společnosti Gradua-CEGOS, abyste se mohli posunout dále.

Radar vám poslouží jako rychlá diagnostika vašeho přístupu k firemnímu vzdělávání a rozvoji. Online dotazník obsahuje celkem 60 krátkých otázek, které rychlou formou ANO/NE zodpovíte za méně než 10 minut vašeho času. Získáte komplexní představu o tom, kde se vaše organizace v otázce rozvoje lidí právě nachází a na jaké oblasti by se měla dále zaměřit. 

Radar rozvoje a vzdělávání Gradua-CEGOS

Benefity Radaru firemního vzdělávání a rozvoje

  • bezplatné posouzení síly strategie vzdělávání a rozvoje vaší organizace,
  • rychlý a komplexní přehled současného stavu vzdělávání,
  • úspora vašeho času namísto zdlouhavého auditu,
  • inspirace k pozitivním změnám,
  • možnost osobní konzultace s odborníkem, který vám pomůže interpretovat výsledky a doporučí další kroky.

Radar rozvoje a vzdělávání Gradua-CEGOS

Jakmile odpovíte na všechny otázky, zobrazí se vám souhrnný procentuální výsledek s krátkým komentářem. Následně na váš email obdržíte detailnější zprávu, která vám umožní v základních obrysech posoudit sílu strategie ve vazbě na dosahování vašich firemních cílů.

Vámi dosažené výsledky Radar firemního vzdělávání a rozvoje Gradua-CEGOS porovná s našimi „6 pilíři vzdělávání a rozvoje“ ve 2 kategoriích – organizace (strategie, procesy, kultura) a lidé (dovednosti, motivace, podpora). Vyhodnotí jejich dílčí rizikovost ve vaší celkové strategii a pro každou oblast – pilíř – získáte také několik základních doporučení, jak můžete dále postupovat na cestě ke zlepšení.

Radar rozvoje a vzdělávání Gradua-CEGOS

Ušetřené hodiny práce věnované složitému průzkumu a tápání, na co se v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměřit, tak můžete investovat rovnou do smysluplných kroků. Vyzkoušejte Radar firemního vzdělávání a rozvoje ještě dnes, otestujte vaši strategii a získejte inspiraci pro pozitivní změny.

Potřebujete upřesnit vaše výsledky diagnostiky nebo máte jakýkoliv jiný dotaz? Poraďte se s našimi odborníky na telefonu +420 226 006 300 nebo na e-mailu radar@cegos.cz. Popřípadě si rovnou domluvte strategickou schůzku s konzultantem, který vám poskytne odborný a nezávislý pohled, jak výsledky využít k pozitivnímu posunu celého systému vzdělávání ve vaší společnosti.