Vánoční dárky pro zaměstnance a klienty

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Vánoční svátky jsou příležitostí, jak projevit uznání zaměstnancům i loajálním zákazníkům. Jaké dárky zvolit? Pamatujte si, že nejde o velikost darů, ale hlavně o myšlenku.

Dárky pro zaměstnance by neměly být příliš osobní. Nejlepší však je, když se vám podaří věnovat dárky na míru jednotlivým zaměstnancům. Pokud je například některý váš zaměstnanec nadšený golfista, uděláte mu radost poukázkou na několik návštěv golfového centra.

Pokud budete volit stejné dárky pro všechny zaměstnance, držte se volby, jako jsou poukázky do místní restaurace nebo na nákup vybraného zboží. Potěší jistě i čistě finanční bonus. Při výběru dárků se můžete řídit podle výše platu jednotlivých zaměstnanců nebo počtu let, po které u vás pracují.

Klientům je nejvhodnější předávat dárky osobně. Měli byste si najít dostatečný čas na to, abyste se zastavili ve svém předvánočním shonu, předali dárek a popřáli klientům veselé svátky. Dobrý nápad je například věnovat potravinový koš, o jehož obsah se klient může rozdělit se svými kolegy. Pokud znáte konkrétní zájmy klienta, vybírejte dárky podle toho.

-kk-

Zdroj: Morebusiness.com - americký web pro malé podnikatele
Zobrazit přehled článků ze zdroje Morebusiness.com
Štítky: Firemní kultura

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace