Večírky nejen vánoční aneb všeho s m(M)írou!

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Čas vánočních večírků je již sice za námi, firemní oslavy ale můžeme očekávat i při jiných příležitostech. Ten, kdo si myslí, že se na těchto akcích může uvolnit a nevázaně se bavit, se mýlí. Pokud nechceme poškodit svou dobrou reputaci, měli bychom při návštěvě firemních večírků a party dbát na několik základních bodů:
* Je to pouze pracovní záležitost. Jíst, pít a bavit se je povoleno pouze decentně – kombinace „alkohol, vy a váš šéf“ může vyústit v pondělní „Nevěřím, že bych TOHLE dokázal říct!“
* Zvolte vhodné oblečení. To platí zejména pro dámy, které jsou někdy v tomto ohledu velmi nekritické.Vše příliš krátké, těsné nebo odhalující by mělo zůstat ve skříni, tedy pokud se nechcete stát terčem firemních drbů.
* Vždy si ujasněte, kdo vše je na večírek pozván. Ne vždy platí pozvání i pro partnery a rodinné příslušníky.
* Pokud jste byli vyhlášeni „zaměstnancem roku“, pravděpodobně vám ostatní připijí na zdraví a zatleskají. Nepodlehněte pokušení zatleskat sami sobě.
Zdroj: Monster.com - přední světový pracovní portál
Zobrazit přehled článků ze zdroje Monster.com
Štítky: Firemní kultura

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace