Zaměstnavatelé a tetování - výsledky průzkumu

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Díky popularitě, kterou si získaly různé ozdoby na těle – konkrétně piercing a tetování – se stále více manažerů setkává na pracovišti s lidmi, kteří si něco podobného obstarali. V některých firmách se na takové zaměstnance stále hledí s určitým despektem. Jak je to skutečně s úspěchem takových lidí v kariéře? Na tuto otázku se pokusil najít odpověď průzkum serveru Vault provedený mezi 500 zaměstnavateli.

Zaměstnanci se velmi často domnívají, že jsou okolím vnímáni jako nespolehliví, případně že je nadřízení nutí k tomu, aby ozdoby při jednání s klienty skrývali. Zhruba polovina zaměstnavatelů se staví k zaměstnanci s piercingem či tetováním neutrálně, avšak 42 % z dotazovaných si udělalo o dotyčném spíše negativní obrázek. Nadřízení jsou však většinou tolerantní. Kompletní výsledky průzkumu je možné najít na stránkách [http://www.vault.com/surveys/tattoo/tattoo.jsp|Vault].
Zdroj: Vault.com - americký portál a online komunita zaměřená na rozvoj kariéry
Zobrazit přehled článků ze zdroje Vault.com
Štítky: Firemní kultura

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace