8. mezinárodní konference o koučování - Jak vyzrát na stres a udržet si vnitřní stabilitu

Vytisknout

31. 8. 2012 Praha 13.00 - 17.30

První jedinečná konference propojující výkon ve dvou základních rovinách sportu a businessu.

Přinášet stále nové informace pro zájemce o seberozvoj se stává čím dál těžší disciplínou. Koučink Centrum touto cestou jde již 8mým rokem a rok od roku je tato aktivita větší výzvou. Letos přinášíme pro aktivní veřejnost inspiraci v podobě příběhů úspěšných lidí, nástroje, které nám pomohou v dnešní, rychlé, stresem plné době a také jiný úhel pohledu. Tímto setkáním vytváříme prostředí pro nastartování, získání energie, pobavení se a sdílení zkušeností s těmi nejlepšími.

Díky úzké spolupráci s naším partnerem Timothy Gallweyem jsme pro vás zajistili přednášku na téma Inner Game of Stress - jeho knihu vydalo nakladatelství Management Press s podporou Koučink Centra tento rok. Timothy je zapáleným sportovcem a sportovní akademie IFSA má již mnoho nadšenců. Spojili jsme tedy příjemné s užitečným. Spojili jsme sportovní výkon s výkonem pracovním. U obou oblastí je prioritou vnitřní stabilita, podpora seberozvoje a dlouhodobých výsledků. Sport a business jsou spojené nádoby. Proč si z obou nevzít to nejlepší? Podpoříme tím naši rovnováhu a odolnost vůči stresu?

Co má společného pracovní výkon se sportovním výkonem?

Jak se mohou navzájem podporovat?

Jaké styly vedení využívají úspěšní trenéři a jaké úspěšní manažeři?

Máte-li chuť načerpat, co nejvíce praktických informací pro svou práci a osobní život od těch nejpovolanějších, nenechte si ujít tuto premiéru a vyměňte si zkušenosti s účastníky na této jedinečné akci.

Program konference:

 • 13.00 registrace účastníků
 • 13.30 zahájení konference, představení hlavních myšlenek
 • 13.45 koučování ve sportu
  • Zkušenosti s koučováním ve fotbale - Antonín Plachý
  • Jak myšlení ovládá golfový úder - Jiří Štryncl
 • 14.35 práce s talenty – jak objevit talent a jak ho rozvíjet
 • 14.55 podpora a rozvoj klíčových zaměstnanců, styly řízení v businessu - David Enc, IBM
 • 15.20 coffe break
 • 15.40 práce se stresem z pohledu lékaře – John Horton M.D.
 • 16.20 zvládněte stres metodou Inner Game – Timothy Gallwey
 • 17.00 panelová diksuze
 • 17.30 ukončení konference

Naším cílem je, aby se lidé setkávali a propojovali. Konference jsou jednou z možností. Proto jsme se rozhodli letošní konferenci dotovat a poskytnout ty nejlepší z nejlepších za částky, které nezatíží nadmíru Vaše peněženky. Věříme, že tuto formu uvítáte a všichni společně tak posuneme svou vnitřní stabilitu ke spokojenosti nás samých i lidí, které máme kolem sebe nebo jsou našimi klienty.

Registrovat na konferenci se můžete zde: http://koucinkcentrum.cz/8-mezinarodni-konference-o-koucovani#register

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace